M.A.R.S Savaşları Galata Kulesi’nde! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
M.A.R.S Savaşları Galata Kulesi'nde! Poster
M.A.R.S Savaşları Galata Kulesi'nde! Poster

Gametolia tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online yeni yılda yeni bir haritayı oyun severlerin beğenisine sunuyor. Galata Kulesi haritasıyla tarihi mekanın tüm güzelliklerini kullanıcılarına yaşatmayı planlayan ekip birebir örneklendirerek hazırladığı haritayı 27 Aralık'ta yayınlıyor.
Faaliyet Tarihi:
27.12.2012

Dünyanın en büyük oyun firmalarından biri olan Epic Games‘in yeni jenerasyon TPS oyunu M.A.R.S. 31 Temmuz’da kapalı beta olarak açıldı ve çok kısa bir sürede 200.000’in üzerinde kişi tarafından oynanan en popüler atış oyunlarından biri haline geldi. Farklı oyun yapısı ve grafikleriyle Türkiye’de oynanan oyunlar içerisinde hemen göze çarpan M.A.R.S. gün geçtikçe içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor.

Oyunlarına yerel özellikler katarak daha keyifli hale getiren Gametolia, M.A.R.S. oyunu için yeni yılda yeni bir haritayı oyunseverlerin beğenisine sunuyor. Türkiye’de yapılan en iyi lokalizasyon çalışmalarından birisini tamamlayan ekip, Galata Kulesi haritasıyla tarihi mekânın tüm güzelliklerini oyunculara yaşatmayı planlıyor. Birebir örneklenerek yapılan harita çalışmasıyla M.A.R.S. Galata Kulesi‘nin tarihi atmosferinde profesyonel FPS/TPS oyuncularını savaşa davet ediyor.

Oyunu oynamak, daha detaylı bilgi almak ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için Gametolia web sitesini ( www.gametolia.com ) veya Facebook üzerinden M.A.R.S. sayfasını (http://www.facebook.com/M.A.R.S.Gametolia) ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.694


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!