Mad Tanks Artık Tarayıcıda! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mad Tanks Artık Tarayıcıda! Poster
Mad Tanks Artık Tarayıcıda! Poster

Açık beta test süreci devam eden MMO tank oyunu Mad Tanks'te yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Bu güne kadar küçük bir client yardımıyla girilebilen Mad Tanks'e son güncelleme ile birlikte artık herhangi bir yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden girebileceksiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.06.2016

NTT Game’in yayıncılığını üstlendiği eğlenceli ve taktiksel MMO Tank oyunu Mad Tanks artık tarayıcılardan da oynanabilecek. NTT Game, Unity 3D oyun motoru ile hazırlanan Mad Tanks‘i oyuncularına daha basit ve hızlı bir şekilde ulaştırmak adına 14 Haziran tarihinden itibaren oyunu web tarayıcılarından giriş yapılabilir hale getirdiklerini açıkladı.

Google Chrome ile her ne kadar giriş yapılamıyor olsa da Firefox, Yandex, İnternet Explorer 11, Safari, Maxthon, UC Browser gibi birçok farklı tarayıcı programı ile Mad Tanks‘e hızlıca giriş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

Kısa sürede savaşmaya başlayabildiğiniz Mad Tanks‘e ister tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınız ile tarayıcınızdan hemen giriş yaparak boş vakitlerinizi savaş meydanlarında değerlendirebilirsiniz.

Taktiksel MMO Tank oyunu Mad Tanks hakkında daha fazla bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.280


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!