Mad Tanks Web Sayfası Yayına Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mad Tanks Web Sayfası Yayına Başladı! Poster
Mad Tanks Web Sayfası Yayına Başladı! Poster

NTTGame tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanacak olan tank savaşları temalı MMO aksiyon oyunu Mad Tanks, açık beta öncesi web sitesine kavuştu. Oyun hakkında duyuru ve çeşitli bilgilerin yer aldığı web sitesi üzerinden Mad Tanks'a kayıt olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.05.2016

Türkiye’de MMORPG denince akla gelen ilk oyun olan Knight Online‘ın yayımcılığını da üstlenen NTT Game’in yeni MMO Aksiyon oyunu Mad Tanks, kapalı beta sürecinin ardından açık beta testlerinde oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Kapalı Beta süresince oyuncuların beğenisini toplayan Mad Tanks‘in resmi websitesi son haline getirildi ve bugün itibarıyla oyun severlere sunuldu.

Mobil uyumlu, sade bir yapıya sahip olan websitesinde oyuncular Mad Tanks‘de yer alan yüzlerce tankı ve oyun modlarını görüntüleyebilecek, oyunun video ve ekran görüntüleri ile oyun hakkında bilgi sahibi olabilecek ve Mad Tanks için hazırlanan rehberler ile oyunun inceliklerini önceden kavrayabilecekler.

Mad Tanks hakkında daha fazla bilgi almak ve siteye giriş yapmak için buraya tıklayınız.

Son olarak websitesinde yer alan geri sayıma baktığımızda Mad Tanks Açık Betasının 11 Mayıs saat 17:00’de başlayacağı anlaşılıyor. Mad Tanks‘de çılgın tankların savaşına ortak olmak isteyenlere duyurulur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.917


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!