maNga ZombiRock’ta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
maNga ZombiRock'ta Poster
maNga ZombiRock'ta Poster

ZombiRock'ta maNga müzikleri eşliğinde, maNga eşyaları ile donatılmış maNga karakterleri ile, maNga için özel yapılan konser alanı haritasında zombi pataklayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
21-06-2012

maNga Haritası ve Karakterleri ZombiRock’ta

Türkiye’nin en iyi MMO Action oyunu ZombiRock ile Türkiye’nin en iyi müzik grubu maNga güçlerini birleştiriyor! Müzik, oyun, eğlence bir araya geldi. maNga’nın müzikleri, enerjileri, haritaları, eşyaları, karakterleri ve sürpriz etkinleri ZombiRock’ta!

Silahlar Gelişti

ZombiRock’taki tüm silahların özelliklerine dikkat edin! Artık her silahın kendine has bir özelliği var. Hareket hızından, Zombilere karşı direnci arttırmaya kadar bir çok değişik özellik silahlara eklendi. Silahların üzerindeki ikonlarda hangi özelliği taşıdığı yazmaktadır. Oyun tarzınıza en uygun silahı seçin gücünüze güç katın!

ZombiRock Online 2012’de level dergisi tarafından yılın en iyi online oyunu seçilmiş eğlenceli harika bir MMO Action oyunudur. Eğlencenin, aksiyonun bir an olsun hız kesmediği ZombiRock’ta İtfaiyeci, Beyzbolcu, Gitarist, Forvet ve Boksör karakterleri ile ister zombi istilasına karşı direnebilir, isterseniz arkadaşlarınıza karşı muhteşem oyunlar oynayabilirsiniz.

maNga müzikleri eşliğinde, maNga eşyaları ile donatılmış maNga karakterleri ile, maNga için özel yapılan konser alanı haritasında zombi pataklayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 10.887


Yorumlar

7 yorum yapıldı