Master of Union Çıkış Tarihi Duyuruldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Master of Union Çıkış Tarihi Duyuruldu! Poster
Master of Union Çıkış Tarihi Duyuruldu! Poster

Erken Erişim sürecini sorun yaşamadan tamamlamayı başaran Master of Union, merakla beklenen çıkış tarihini oyun severlere duyurdu. 4X türünün atası sayılan uzay temalı efsane strateji oyunu yeni nesil grafikler ve oynanış özellikleriyle 25 Ağustos'ta karşınızda!
Faaliyet Tarihi:
13.08.2016

11.08.2016 — WG Labs, bugün yaptığı bir açıklamayla Master of Orion’un çıkış tarihinin 25 Ağustos 2016 olduğunu belirtti. Galaksi üzerinde hâkimiyet kurmak için savaşan farklı ırkların hikayesine dahil olduğumuz bu oyun, hem yeni nesil oyunculara hem de orijinal oyunun hayranlarına hitap edecek şekilde geliştirildi. Oyunculardan gelen geribildirimlerin kilit rol oynadığı ve Koleksiyon Sürümünü alanların dâhil olduğu Erken Erişim sürecinin ardından WG Labs, sıra tabanlı strateji türünün atalarından sayılan Master of Orion’ı artık tüm oyuncuların beğenisine sunmaya hazır.

“Master of Orion’ı yeniden oyunseverlerle buluşturma macerası uzun ama son derece heyecan verici bir yolculuktu,” diyen Ürün Yayın Direktörü Jacob Beucler sözlerine “Bizi bu yolda hiç yalnız bırakmayan ve önerileriyle oyunun şekillenmesinde büyük rol oynayan Master of Orion oyun topluluğu sayesinde yeni nesil oyuncuları bir efsaneyle tanıştırmaya artık hazırız,” şeklinde devam etti.

Bonus olarak Master of Orion’ı alanlar, 1997 yapımı gerçek zamanlı strateji klasiği Total Annihilation’a ücretsiz sahip olacaklar. Chris Taylor ve Ron Gilbert tarafından tasarlanan bu oyuna erişmek için Master of Orion’u mevcut ya da yeni Wargaming.net hesabınıza bağlayın. Daha sonra oyunun ana menüsündeki Seçenekler sekmesinde yer alan Wargaming.net Hesabı üzerinden ulaşabileceğiniz önergeleri izleyin.

Master of Orion serisi ilk kez 1990’ların ortalarında oyuncularla buluştu ve 4X adı verilen, harita keşfetme, sınır genişletme, kaynak ele geçirme ve düşman yok etmeye dayalı strateji oyunlarının standartlarını belirlemesiyle olarak tarihe geçti. WG Labs, Master of Orion’u geliştirirken orijinal oyunun en iyi özellikleri ile günümüzün oynanış dinamiklerini birleştirmeyi hedefledi. Oyunda orijinal seride yer alan 10 ırk, bilim kurgu ve video oyunlarından tanıyacağınız Mark Hamill (Star Wars, Joker), Robert Englund (Freddy Krueger), Michael Dorn (Star Trek: Next Generation) ve Alan Tudyk (Firefly) gibi ünlü isimler tarafından seslendiriliyor.

AAA grafiklerle oluşturulan gerçek zamanlı taktiksel savaşları izlerken nefesiniz kesilecek. Başarıya ulaşmak için birçok yolun olduğu oyunda galaksiyi ele geçirmeye ve Orion’u keşfetmeye hazır mısınız?

25 Ağustos itibariyle çıkacak olan Master of Orion standart sürümünün yanı sıra Koleksiyon Sürümü de halen satışta. Oyunun dijital eskizlerinin bulunduğu Artbook, Master of Orion I, II & III, oyun müziği albümü, gemilerinizi dilerseniz modern bir arayüzde retro piksellerle oynamanızı sağlayan retro modu ve bu sürüme özel Terran ırkıyla Koleksiyon Sürümü’nü Steam veGOG.com üzerinden satın alabilirsiniz:

Master of Orion ile ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.

Toplam Okunma Sayısı : 3.555


Yorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!