Metal War Nostalji ile Teknolojiyi Buluşturuyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
15.01.2016

Geçtiğimiz hafta Oasis Games tarafından yayınlanan Metal War, oynanış tarzıyla Metal Slug’ı andırırken, Co-op ve PVP seçenekleriyle eski alışkanlıkları yeni teknolojiyle harmanlıyor. Oyun, Asya’da ve Brezilya’da büyük bir başarı elde ettikten sonra Avrupa’da ilk kez Türkiye’de, %100 Türkçe olarak oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Zengin görev sistemi ve akıcı oynanış mekanikleri ile dikkat çeken oyunda 20 seviyeye gelen oyuncular, açılan grup fonksiyonu ile birlikte eğlenceli görevlere arkadaşları ile katılıp, zorlu bölüm sonu canavarlarıyla beraber yüzleşiyorlar.

29 seviyeye ulaşan oyunculara ise Arena Savaşı kapıları açılıyor ve oyuncular diğer oyuncularla karşı karşıya gelerek bitmek bilmeyen aksiyona dahil oluyorlar. Oyuncular, ek sahneler ve dinamik etkinliklerle karakterlerini geliştirip birlik ve dünya savaşlarına katılabiliyorlar.

Metal War sahip olduğu farklı karakterler, binek sistemi, kanat sistemi ve birlik sistemi gibi diğer özellikleri ile oyunculara uzun ve saatlerce sıkılmadan oynanabilen eğlenceli bir dünya sunuyor.

Oynaması ücretsiz olan Metal War, Facebook ve resmi sitesi olan mwtr.oasgames.com üzerinden hiçbir indirmeye gerek olmadan direk tarayıcı üzerinden saniyeler içerisinde giriş yapılarak oynanabiliyor.

Toplam Okunma Sayısı : 2.910


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı