Metin2’de Pepsi Bineği Sürprizi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Metin2'de Pepsi Bineği Sürprizi! Poster
Metin2'de Pepsi Bineği Sürprizi! Poster

Gameforge'un sevilen Türkçe MMORPG oyunu Metin2, yaz kampanyalarını duyurmaya başladı. Pepsi ile Türkiye sunucularına özel düzenlenen etkinlikte Pepsi kutu ürünlerinin açma halkalarındaki kodu kullanarak benzersiz bir pepsi bineğine ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.06.2016

Türkiye’de ki Metin 2 sunucularında 2016 yazına özel olarak düzenlenen Pepsi kampanyasında oyunculara çok özel bir binek hediye ediliyor!

Lacivert açma halkalı 330ml kutu Pepsi ürünlerinin kodlarınını Pepsi’nin web sitesinde kullan ve Gameforge kuponu karşılığında değiş tokuş et. Bunun karşılığında Metin2 sana, 5 günlük bir süre boyunca %5 daha fazla tecrübe, +1.500 HP ve +%20 hareket hızı kazandıran şahane bir Pepsi bineği verir.

Bu kampanya PepsiCo Türkiye’nin düzenlediği bir kampanyadır. Bununla ilgili daha fazla ayrıntıyı Pepsi’nin web sitesinde bulabilirsin.

Katılım şartları

– Katılabilmen için etkin bir Metin2 Türkiye hesabının bulunması şart.
– Pepsi’nin web sitesinde verilen her 12 haneli Gameforge kuponu sadece bir kere geçerli ve devredilebilir (yetki kodun sahibindedir).
– Gameforge kuponu sadece Metin2 Türkiye’nin ödeme sistemiyle kullanılabilir.
– Bu kampanya çerçevesinde alınan kodlar ve kuponlar Pepsi kampanyasının sonuna kadar kullanılabilir (30.09.2016) ve stoklarla sınırlıdır.
– Bu Pepsico Türkiye ve Gameforge 4D GmbH’nin işbirliğinde düzenlenen bir kampanyadır/promosyon kampanyasıdır. Destek ile ilgili ayrıntıları “Destek ile ilgili notlar” altında bulabilirsin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.383


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!