Metutech-Atom Genç Girişimcileri Bekliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Metutech-Atom Genç Girişimcileri Bekliyor Poster
Metutech-Atom Genç Girişimcileri Bekliyor Poster

Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi Metutech-Atom üçüncü kez genç girişimcileri ağırlıyor. Katılım gösteren girişimciler TURKCELL Teknoloji firmasının deneyimi ve etkisi ile projelerini daha başarılı bir şekilde yürütme fırsatı bulacaklar. Son katılım 1 Temmuz 2012.
Faaliyet Tarihi:
01-07-2012

Metutech-Atom Genç Girişimcileri Bekliyor

Son Başvuru Tarihi: 01 Temmuz 2012

Oyun Gibisi Yok!

ODTÜ Teknokent bünyesinde 2008 yılında kurulan, Dijital oyun ve animasyon sektörlerinde Türkiye’nin ilk ve tek ön kuluçka merkezi olan “(METUTECH-ATOM Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi )” bu sene de genç girişimcileri ağırlıyor. Metutech-Atom’un en büyük hedefi sektördeki girişimcileri destekleyerek Türkiye’de dijital oyun sektörünün geliştirilmesine katkıda bulunmak.

Turkcell Teknoloji Atom’u Destekliyor

TURKCELL Teknoloji, Türkiye’nin öncü iletişim teknolojileri geliştiren büyük bir firmalarından bir tanesidir ve şirket vizyonunu birçok sektörde teknolojiyle güçlenmiş girişimcilerin yetişmesine ve büyümesine, sürdürülebilir iş modellerinin geliştirilmesi olarak oluşturmuştur.

Bu vizyon doğrultusunda ATOM’daki genç girişimciler, TURKCELL Teknoloji firmasının deneyimi ve etkisi ile projelerini daha başarılı bir şekilde yürütme fırsatı bulacaklar. Bu bağlamda mobil uygulama projelerine ilk kez ATOM’da yer verilecek.

TURKCELL Teknoloji genç girişimcilerin hem oyun projelerine hem de mobil uygulama fikirlerine danışmanlık, mentorluk desteğinin yanında grupların şirketleşme süreçlerine de destek olacak. Ayrıca gruplar Dijital/Mobil Pazarlama, Mobil Uygulama Geliştirme, Ürün Yönetimi, Girişimcilik eğitimler de alabilecek. TURKCELL Teknoloji’nin gücü ve etkisi ile ATOM gruplarının pazarda farkındalığını arttıracak ve başarılı projelerin önü açılmış olacak.

Bugüne kadar verdiği hizmetlerle 8 firmanın oluşmasını sağlayan METUTECH- ATOM Dijital Oyun, Animasyon ve Mobil Uygulama fikrilerinizi bekliyor…

şimdi sen de hayallerine güveniyorsan atom’daki yerini almalısın…

Başvuru ve Bilgi İçin:

www.metutech-atom.org
Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (METUTECH-ATOM)
Tel: 0 312 210 64 00/134
e-posta: metutech-atom@metutech.metu.edu.tr

Toplam Okunma Sayısı : 4.236


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!