MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul’a Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
01.11.2014

27.10.2014 – Wargaming, Avrupa’yı keşif ve oyun severlerle buluşma seferine İstanbul’da devam edecek.

//Güncelleme (30.10.2014): MGT-20 İstanbul etkinliği teknik aksaklıklar sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Erteleme sebebiyle Türkiye topluluk takımı 2 Kasım Pazar günü farklı bir mekanda oyuncular ile bir araya gelecektir. Buluşmaya katılarak World of Tanks Blitz’i test edebilir, promo kod ve Wargaming ürünleri kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Mekan Bilgileri: Big Yellow Taxi – Benzin: Bostancı Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi No:20/B Bostancı 34744 İstanbul
Ulaşım Yöntemleri: Minibüs veya otobüs ile gelecekler için; Minibüs Caddesi olarak bilinen Şemsettin Günaltay Caddesi’nde, Şenesenevler mevkii’ndeki otobüs durağında veya yakınlarında inmeniz yeterli.
————————————————————————–
1 Kasım Cumartesi ve 2 Kasım Pazar günü Wargaming’e özel devasa tam ateş gücüne sahip oyun aracı, İstanbul Caddebostan Etkinlik Alanı adıyla bilinen Şaşkınbakkal Sahil Yolu Kaykay & Paten Alanı’nda oyunseverlerle buluşacak.

Tüm oyunseverlere World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarını maksimum heyecanda yaşatmaya hazır bir şekilde 20 üst düzey Alienware PC ve Logitech oyun oynama birimleriyle donatılmış bu özel kamyon, yolu Şaşkınbakkal’a düşen herkese açık bir şekilde etkinlik alanında bekliyor olacak.

Özel olarak dizayn edilen mobil kamyon ve çevresinde askeri gereçlerin bulunduğu bir ortamında Wargaming oyunlarını oynatmanın yanında çeşitli Wargaming hediyelerinin de dağıtılacağı bu büyük etkinlikte Türkiye Topluluk Yöneticisi Dilara “Ishtara” ve Türkiye Topluluk Koordinatörü Özerk “Vuque” de oyun severlerin yanında olacak.

MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul'a Geliyor Ekran Görüntüsü MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul'a Geliyor Ekran Görüntüsü

MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul etkinlik takvimi ve adresi

1 Kasım Cumartesi: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arası
2 Kasım Pazar: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arası

Adres:

Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Noter Sokak’ın Çetin Emeç Bulvarı (Sahil Yolu) çıkışının hemen karşısında.
Alternatif Adres: Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Boyner Şaşkınbakkal’ın yanındaki Kazım Özalp Sokak’ın Sahil Yolu çıkışındaki ışıklarda, yolun hemen karşısında.
Alternatif Adres 2: Kadıköy yönünden gelecekler için, Şaşkınbakkal Işıklar’a (Kazım Özalp Sokak) gelmeden önce hemen sağda.

MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu Hakkında

İlk kez 1970’lerin sonunda dizayn edilen ve 1982 yılında AM General tarafından üretimine başlanan Amerika Birleşik Devletleri üretimi; Amerikan M939 seri askeri kamyon ailesinin genişleyebilen ekstra dingil mesafeli M934 kamyonetidir. Türkiye’de dahil olmak üzere A.B.D, Ekvator, Mısır, Lübnan, Suudi Arabistan, Çin Halk Cumhuriyeti, Meksika, Endonezya, Filipinler, Malezya, Irak, Fas ve Arjantin bu askeri aracı kullanan başlıca ülkeler arasındadır.

MGT-20 (Mobil Oyun Kamyonu-20), Wargaming tarafından yenilenmiş, içerisinde World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarını oynamaya hazır bir şekilde, 20 üst düzey Alienware PC ve Logitech oyun oynama birimleriyle donatılmıştır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.255


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı