MicroVolts Tatil Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
16-12-2011

Yeni MicroVolts Tatil Güncellemesi Bugün Yayına Giriyor

Markham, Kanada – Rock Hippo Productions Ltd, hızlı ve öfkeli MMO-TPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts’ta 16 Aralıkta oyuncular için çeşitli yeni özellikler ve özel bir Tatil Fragmanını içeren bir Özel Tatil Güncellemesi yayınlanacağını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Rock Hippo MicroVolts oyuncularına yepyeni Tatil Eşyaları veriyor: Naomi’nin Kızak ve Noel Baba’nın Cin Kostümünü içeren yeni Tatil kostümleri, bu kış soğuğunda sıcak kalmak için ideal olmayabilir ama, savaş meydanını kızıştıracakları kesin! C.H.I.P.’in Saint Nick ve Kris Kringle Kostümleriyle en iyi Noel Baba taklidini gerçekleştirin! Oyuncular yaramaz MicroVoltsçulara Candy Cane arbede silahıyla vurup bugün çıkacak yeni bomba atarları deneyebilirler!

Yeni oyun ortamı, oyuncuların silahlarının özelliklerini test edecek – Eğer cephaneliğinizde sadece 3 silah olsaydı, hangisini seçerdiniz? Bu yeni oyun ortamıyla, MicroVolts oyuncuları akıllı seçimler yapmalı ve karşı silahlarını öğrenmeli! Maça bir arbede silahı ve seçtiğiniz 2 silahla başlayacaksınız… peki silahınıza sadık mı kalacaksınız yoksa zirvede kalmak için cephaneliğinizi mi düzenleyeceksiniz?

Tatil Etkinliklerini de unutmayın: Tatil eğlencesine katılmak için çok geç değil! MicroVolts Duvarları Döşe Yarışmasına katılın, 12 Günlük MicroVolts Etkinliklerinde oyunun zirvesinde kalın ve Noel Ertesindeki promosyonda müthiş tasarruflar için bizi izlemeye devam edin! Mevcut ve gelecek tüm etkinliklerin ayrıntıları için www.MicroVolts.com sitesini ziyaret edin.

MicroVolts Hakkında

Dört oyuncak –Naomi, Knox, Pandora ve C.H.I.P.- kendi türlerinden diğerlerini aktif hale getirecek özel talimatlar taşıyor. Ama kısıtlı batarya kaynakları yüzünden, güç için savaşmak zorundalar. Artık dünyanın her yanındaki oyuncaklar Micro World’ün egemenliğini ele geçirmek için gizli bir savaşa katılıyor.
MicroVolts ücretsiz bir online çok oyunculu üçüncü kişi nişancı oyunudur. Oyuncular ve yorumcular MicroVolts’un dinamik karikatür tarzı grafikler ve yoğun hızlı bir oyun içeren benzersiz oyun deneyiminden övgüyle söz ediyor. Oyuncular kendi özel karakterlerini yaratabilir, 7 silah türü arasında anında değişim yapabilir ve 10’u aşkın heyecan verici mekanda bu silahları kullanabilirler. Her hafta düzenlenen etkinlikler ve turnuvalar, sosyal medya kanallarından ve forumlarından güçlü bir oyuncu katılımı ile, oyun hem sosyal hem de rekabetçi oyunculara hitap ediyor. www.MicroVolts.com sitesinden hemen savaşa katılın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.123


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!