Mitoloji Online Büyümeye Devam Ediyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mitoloji Online Büyümeye Devam Ediyor! Poster
Mitoloji Online Büyümeye Devam Ediyor! Poster

Geçtiğimiz aylarda 37Games yayımcılığında Türkçe dil desteğiyle oyun severler ile buluşan Mitoloji Online, kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaya başardı. Adından da anlaşılacağı gibi mitolojide yer alan tanrı ve karakterler ile donatılmış olan oyunu bu yazı ile daha yakından tanıyabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
10.04.2015

Mitoloji’yi seven sevmeyen, bilen bilmeyen herkese güzel bir eğlence kaynağı var artık! Adından da belli olabileceği gibi, Mitoloji Online, oyuncularını efsanelerin, doğaüstü yaratıkların, mitolojik tanrıların ve gizemin içine sokuyor.

Kitaplardan, filmlerden ve tarihin kendisinden bildiğiniz Zeus’u, Medusa’yı, Cerberus’u bir de bizzat görmek istiyorsanız, Mitoloji Online size sıra tabanlı bir web tabanlı oyunda tüm bu olanakları sunuyor.

Online oyunlar her zaman doğaya aykırı özelliklerle, büyülerle, devasa yaratıklarla, efsanevi derecede güçlü savaşçılarla çekici olmaya çalışmıştır. Mitoloji Online ise tüm bunları aslı astarı olan belli bir olgudan alıntı yaparak oyuncuyla buluşturuyor. Oyuncular da aşina oldukları karakterlerle aynı ortamı paylaşmanın keyfini yaşıyor.
Tamamen mistik kavramlarla dolu oyunda binekler ve perilerin yanısıra diğer kahramanlar da yardımınıza koşuyor. Afrodit’i, Helen’ı, Luna’yı ve daha birçoğunu kendi tarafınıza çekip bu mitolojik tanrıların, efsanelerin ve savaşçıların da size güç katmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kadar güçlü olup ne yapacaksınız?

Mitoloji Online, size adınızı tarihe yazma şansı veriyor. Arena’larda boy gösterip şehre heykelinizi diktirebilir, tüm oyuncuların saygısını kazanabilirsiniz. Yaratıklara karşı gösterdiğiniz mücadelelerde ise ünvanlar kazanabilir ve tüm oyunculara gücünüzü kanıtlayabilirsiniz..

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.843


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!