Mobil Oyun ArenaBomba Yayına Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mobil Oyun ArenaBomba Yayına Başladı! Poster
Mobil Oyun ArenaBomba Yayına Başladı! Poster

ArenaBomba JOYHUBS tarafından yayınlanan bir mobil oyundur. Zengin haritaları, oyuncu-oyuncu,oyuncu-pc, takım oyunu gibi seçeneklerle eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olan ArenaBomba IOS platformunda Türkçe olarak yayına girmiştir ve AppStore dan indirilebilecektir.
Faaliyet Tarihi:
27.01.2014

ArenaBomba Joyhubs tarafından yayınlanan bir mobil oyundur. Zengin haritaları, oyuncu-oyuncu,oyuncu-pc, takım oyunu gibi seçeneklerle eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olan ArenaBomba IOS platformunda Türkçe olarak yayına girmiştir ve AppStore’dan indirilebilecektir.

Ülkemizde web oyuncusunun aşina olduğu bu oyunun mobil versiyonu ilk olarak yayınlanmaktadır.Yayınlandığı ülkelerde indirilme oranları oldukça yüksek olup büyük beğeni toplamıştır. HD grafiklere sahip olan oyun,seviye yükseldikçe oyuncuya daha farklı alanlar sunmaktadır.Birçok oyunda trend haline gelen cinsiyet seçimi,evlilik,kanat geliştirme,silah ve görünüm özelliklerini değiştirebilme seçenekleri de oyunda üzerinde durulmuş bir unsur.

Arkadaşlık sistemi,birlik kurma ve takım karşılaşmalarıyla sosyal etkileşimin de teşvik edildiği oyunda diğer oyunculara anlık ileti gönderebilir ve kabul edebilir aynı zamanda genel sohbet hattından tüm sunucu ile iletişim kurulabilir. Eşyalarınızı satabileceğiniz yada diğer oyunculardan eşya satın alabileceğiniz bir müzayede merkezi de bulunmakta. Oyun ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama olup,oyun içi satın alım imkanı sunmaktadır.

Ipad versiyon indirme linki: https://itunes.apple.com/tr/app/arena-bomba-hd/id796845768?mt=8
Iphone versiyon indirme linki: https://itunes.apple.com/tr/app/arena-bomba/id796761948?mt=8

Toplam Okunma Sayısı : 4.586


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!