Modern Combat Blackout Nintendo Switch’te! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Modern Combat Blackout Nintendo Switch'te! Poster
Modern Combat Blackout Nintendo Switch'te! Poster

Modern Combat Blackout, Yeni nesil grafikleri, dokuz farklı sınıf seçeneği, onlarca kişiselleştirebilir yetenek ve silahı ile 12 kişilik heyecan dolu çevirimiçi savaş ve dünya çapındaki teröristlere karşı çarpışabileceğiniz hikaye modu ile artık Nintendo Switch’te!
Faaliyet Tarihi:
14.02.2019

İstanbul, 14 Şubat 2019 – Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, mobil FPS türünü tanımlayan Modern Combat serisinden Modern Combat Blackout‘un Nintendo Switch™ oyun konsollarında yayınlandığını duyurdu.

Modern Combat Blackout, benzersiz grafikleri, uzmanlaşılabilecek dokuz eşsiz sınıfı, onlarca kişiselleştirebilir yetenek ve silahı, 12 kişilik heyecan dolu çevirimiçi savaş ve dünya çapındaki teröristlere karşı çarpışabileceğiniz hikaye modu ile Nintendo Switch’e sınırsız bir aksiyon deneyimini sunuyor.

– FAVORİ SINIFINI SEÇ: Çok oyunculu modda seviyeleri artırabilen Saldırı, Ağır, Keşif, Keskin Nişancı, Destek, Ödül Avcısı, İstihkam, X1-Morph ve Kommander’ın dahil olduğu dokuz kişiselleştirilebilir sınıf arasından kendinize ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin.

– GÜÇLÜ ÇOK OYUNCULU DENEYİMİ: Herkese Açık ya da Takım Oyunu maçlarında efsanevi çatışmalara katılın.

– ETKİLEYİCİ HAREKAT MODU: Zorlu özel operasyon görevlerinde gerçek adrenalin fırtınasını yaşayın. Hızlı hikaye görevlerinde birçok meydan okuma, oyuncuları Tokyo’dan Venedik’e götürüyor.

– TÜMLEŞİK İLERLEME: Herhangi bir moddaki karakter ilerlemesi diğer modlardaki özellikleri de taşıyor. Tekli ya da çoklu modda oynayın ve yeteneklerinizi geliştirin.

– KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER: Kullanıcı dostu, kolaylıkla değiştirilebilir kontroller oyuncuların gerçek bir konsol deneyimi içerisinde savaşmasını sağlıyor.

Modern Combat Blackout’u, Nintendo eShop’tan 19.99$ karşılığında satın alabilir ve Nintendo Switch oyun konsolunuzda oynayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.178


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!