Monster Notebook’tan Hediye Oyun Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Monster Notebook'tan Hediye Oyun Sürprizi Poster
Monster Notebook'tan Hediye Oyun Sürprizi Poster

Yerli oyun bilgisayarı Monster Notebook'un GeForce GTX 1060 veya 1070 grafik kartlı ve Core i7 işlemcili oyun bilgisayarını alanlar GeForce Fortnite Paketi'ne ve Call of Duty Black Ops 4 oyununa ücretsiz sahip olma şansını yakalıyor. Kampanya detaylarına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.11.2018

30.11.2018 – Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, oyuncuları çok sevindirecek iki harika kampanyayla oyun severlerin karşısında. Monster’ın Intel Core i7 işlemcili ve GeForce GTX 1060 veya 1070 grafik kartlı gaming laptop modellerinden birini alan kullanıcılar özel GeForce Fortnite Paketi ve Call of Duty Black Ops 4 oyunlarını ücretsiz olarak edinebilecekler.

GeForce Fortnite Paketi

Uygun Monster gaming laptop modellerini satın alan oyuncuları bekleyen ilk hediye özel GeForce Fortnite Paketi. Monster’ın NVIDIA GTX 1060 veya GTX 1070 grafik kartlı modellerinden birini satın alan kullanıcılar bu özel paketin de sahibi olacaklar. Bu paketin içinde oyuncuların Fortnite’ın çevrimiçi mağazasında diledikleri gibi harcayabilecekleri 2000 V-Papel ve Fortnite Counterattack seti bulunuyor.

Nadir dereceli Reflex kıyafeti, Pivot planörü, Sıradışı Angular Axe kazması ve Response Unit sırt süsünden oluşan set oyunculara hayatta kalma mücadelesine tarz sahibi bir karakterle girme fırsatı veriyor.

Black Ops 4 Kampanyası

Monster’ın oyunculara sunduğu bir diğer heyecan verici oyunsa Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops 4. Seriye bu yıl eklenen eğlenceli battle royale modu, heyecan dolu zombi modu ve kıyasıya mücadelelere sahne olan, aksiyonun eksik olmadığı çoklu oyunculu modlarıyla Black Ops 4, 2018’in en çok beklenen oyunlarından biri. Monster’ın Intel Core i7 işlemcili modellerinden birini tercih eden oyunseverler Black Ops 4’e ücretsiz olarak sahip olacaklar. Kampanyalarla ilgili detayları öğrenmek için monsternotebook.com.tr/ adresini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.901


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!