MStar Kampüslerde | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
MStar Kampüslerde Poster
MStar Kampüslerde Poster

MStar Kampüslerde etkinliği kapsamında Joygame'in online arkadaşlık ve dans oyunu MStar'ı üniversitenizde temsil etmek için hemen başvuruda bulunabilirsiniz. MStar’ın yeni yaması hakkında fikir yürüten oyunculardan şanslı olanlar ise birbirinden güzel ödüllerin sahibi oldu.
Faaliyet Tarihi:
18.01.2013

Ocak ayının ortasında okulların da en zor dönemlerindeyiz. Bir yandan üniversitelilerin final sınavları bir yandan da liselerin son sınavları şu sıralar gerçekleşiyor. Tabii MStar oyuncularının bir çoğu da hummalı bir çalışma içerisinde. Derslerin yoğunluklarına özel olarak MStar‘da eğlence çok özel bir hal almış durumda.

MStar‘ı kampüslerinde temsil etmek isteyen üniversiteliler yayılıyor ve büyüyor. Bu projede MStar‘ın ilk adımı, üniversitede MStar‘ı temsil edecek temsilciler bulmak. Eğer siz de MStar‘ı üniversitenizde temsil etmek istiyorsanız hemen irtibata geçin ve MStar oynamaya başlayın!

Eğlenceyi sadece kampüslerde değil MStar‘ın sosyal sayfalarında da bulabilirsiniz. Twitter, Facebook ve diğer bir çok sosyal ağıyla MStar her gün başka bir sürpriz ile oyuncularını ve takipçilerini eğlendiriyor. Bu hafta içerisinde MStar‘ın gelecek olan yeni yaması hakkında fikir yürüten oyunculardan şanslı onu birbirinden güzel ödüllerin sahibi oldu.

MStar‘ın sürprizleri bu kadar la bitmiyor tabii. Bu haftayı dolu dolu geçiren MStar‘lılar 18 Ocak gününü iple çetiler, çünkü 18 Ocak Cuma günü MStar tarihinin en büyük ödüllü turnuvasında Yarı Final karşılaşmaları gerçekleştir. Turnuva boyunca soluksuz mücadelelerin ardından 4 büyük takım Yarı Final’e ulaşmayı başardılar. Canlı yayın üzerinden gerçekleşen mücadeleler DJ’lerin yorumlarıyla yine tekrar tekrar izlenebilecek bir yayın oldu.

MStar‘ın haftası yine satırlara sığmayacak en iyisimi biz sözü MStar oynamak isteyen oyuncularımıza getirelim. MStar dünyanın en iyi online arkadaşlık ve dans oyunu. Joygame kalitesiyle tamamıyla Türkçe ve ücretsiz. Hemen üye olarak MStar oynamaya başlayabilir ve burada anlatamadığımız daha bir çok şeyi kendiniz görebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.502


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!