Mstar’da Evini Yenileyenler Kazanıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! Poster
Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! Poster

Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! 15 Aralık tarihine kadar herhangi bir ev modeli satın alan MStarcılar, oyunda olmayan bir duvar kağıdının 4 farklı rengini kazanacak. Kusursuz Klasik Dans Turnuvası başvuruları ise bu hafta başladı, bu firsatı sakın kaçırmayın!
Faaliyet Tarihi:
13.12.2013

MStarcılar’da evini yenileyenler kazanıyor! 15 Aralık tarihine kadar herhangi bir ev modeli satın alan MStarcılar, oyunda olmayan bir duvar kağıdının 4 farklı rengini kazanacak. MStar Kusursuz Klasik Dans Turnuvası başvuruları bu hafta başladı! 14 Aralık Cumartesi saat 20:00’ye kadar sürecek başvuruları sakın kaçırmayın.

MStar Dans Okulu tam gaz devam ediyor. Toplamda 6 hafta sürecek olan ücretsiz MStar dans okulu dersleri, usta dans hocalarımız ve dansa aşık öğrencilerimizle birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.

MStar ile Fanta devam ediyor. 1 lt ve üzeri Fanta beyaz kapakları, MStarcılar’a kazandırmaya devam ediyor! Kapaklardan çıkan şifreyi Fanta Facebook sayfasındaki uygulamaya girin, birbirinden güzel hediyeler sizin olsun! Detaylar için tıklayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.193


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı