Mstar’da Evini Yenileyenler Kazanıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! Poster
Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! Poster

Mstar'da Evini Yenileyenler Kazanıyor! 15 Aralık tarihine kadar herhangi bir ev modeli satın alan MStarcılar, oyunda olmayan bir duvar kağıdının 4 farklı rengini kazanacak. Kusursuz Klasik Dans Turnuvası başvuruları ise bu hafta başladı, bu firsatı sakın kaçırmayın!
Faaliyet Tarihi:
13.12.2013

MStarcılar’da evini yenileyenler kazanıyor! 15 Aralık tarihine kadar herhangi bir ev modeli satın alan MStarcılar, oyunda olmayan bir duvar kağıdının 4 farklı rengini kazanacak. MStar Kusursuz Klasik Dans Turnuvası başvuruları bu hafta başladı! 14 Aralık Cumartesi saat 20:00’ye kadar sürecek başvuruları sakın kaçırmayın.

MStar Dans Okulu tam gaz devam ediyor. Toplamda 6 hafta sürecek olan ücretsiz MStar dans okulu dersleri, usta dans hocalarımız ve dansa aşık öğrencilerimizle birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.

MStar ile Fanta devam ediyor. 1 lt ve üzeri Fanta beyaz kapakları, MStarcılar’a kazandırmaya devam ediyor! Kapaklardan çıkan şifreyi Fanta Facebook sayfasındaki uygulamaya girin, birbirinden güzel hediyeler sizin olsun! Detaylar için tıklayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.377


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı