Multiplayer Live Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Multiplayer Live Başlıyor! Poster
Multiplayer Live Başlıyor! Poster

7 Aralık'tan itibaren Cumartesi günleri program yapmayın, çünkü Multiplayer Live yayın hayatına başlıyor. Multiplayer.com.tr üzerinden Twitch ortaklığı ile yayınlanacak ve Cumartesi günleri 16 saat, Pazar günleri ise 8 saat sürecek olan Multiplayer Live sizi bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
06.12.2013

Multiplayer Live, 7 Aralık Cumartesi Saat 12.00’da Türkiye’de İlk Kez Yapılacak Olan 24 Saat Aralıksız Canlı Yayın İle Başlıyor!

7 Aralık’tan itibaren Cumartesi günleri program yapmayın, çünkü Multiplayer Live yayın hayatına başlıyor. Multiplayer.com.tr üzerinden Twitch ortaklığı ile yayınlanacak ve Cumartesi günleri 16 saat, Pazar günleri ise 8 saat sürecek olan Multiplayer Live’da, 10’dan fazla yayıncı en sevilen oyunları oynayacak, izleyiciler hediyelere doyacak ve eğlence hiç bitmeyecek.

Dahası var! Multiplayer Live, açılışının şerefine 7 Aralık Cumartesi günü, GameEkstra’da tam 24 saat aralıksız canlı yayın yapacak! Aralarında Ferit “wtcN” Karakaya, Afşar Tuna “Pintipanda” Aksel, Ege “Fare Düşmanı” Sağın, Şefik “Rocko” Akkoç’un da bulunduğu 16 tanınmış yayıncı ile birlikte, Multiplayer’dan Merthan Yalçın ve Murat Sönmez’in de katılacağı yayında; Dark Passage, HWA Gaming, Wild

Fire, Atlas, ANT ve AWH oyuncuları arasında League of Legends All Star maçı yapılacak ve 10’dan fazla farklı oyun oynanacak.

Türkiye’nin 1 numaralı gaming merkezi GameEkstra’da yapılacak ve sürpriz konuklar ile hediyelerin de olacağı Multiplayer Live’a katılacak olan yayıncılar şöyle:
– Ferit “wtcN” Karakaya
– Ege “Fare Düşmanı” Sağın
– Afşar Tuna “Pintipanda” Aksen
– Şefik “Rocko” Akkoç
– Kerim Bahadır “OxiChampion” Şeker
– Necati “zeoNNN” Akçay
– Turushan “Sleeep” Aktay

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.865


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı