Neverwinter Elemental Evil Çıktı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Neverwinter Elemental Evil Çıktı! Poster
Neverwinter Elemental Evil Çıktı! Poster

Türkçe dil desteğiyle hizmet veren MMORPG oyunu Neverwinter; yeni güncellemesi Elemental Evil ile içeriğini genişletmeye devam ediyor. Yükselen seviye sınırı, yeni yetenek ve görevlerin yanı sıra yeni yaratıkların da eklendiği oyunu hala test etmediyseniz şimdi tam zamanı!
Faaliyet Tarihi:
08.04.2015

Perfect World’ün sevilen MMORPG oyunu Nerverwinter‘da Elemental Evil tarikatını yenmek için Minsc ve Boo ile gücünüzünü birleştirin.

08.04.2015 — Ücretsiz MMORPG’lerde lider yayıncılardan olan Perfect World Europe ve yüksek kaliteli yapımlarıyla bilinen Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil‘ın çıktığını duyurdu. Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons’ının Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’ı PC’de oynayanlar Elemental Evil’ı hemen indirip başlayabilirler. Xbox One’daki Neverwinter oyuncuları ve MMORPG hayranları için Elemental Evil daha sonraki bir tarihte aktive olacak.

Neverwinter’a şimdiye kadar yapılan en büyük güncelleme olan Elemental Evil ile birlikte yeni sınıf Ant İçmiş Paladin eklendi. Böylece oyundaki oynanabilir sınıfların sayısı sekize yükseldi. Ant İçmiş Paladin yaratan tüm oyuncular bu sınıfı tank veya iyileştirici olarak oynayabilecekler.

Neverwinter: Elemental Evil ile birlikte ikonik kahraman Minsc ve minyatür dev uzay hamster’ı Boo’nun oyun dünyasına dönüşü de müjdelendi. Baldur’s Gate günlerinden bu yana oyuncuların favorisi olan Minsc ve Boo, Unutulmuş Diyarlar’ı yıkım ve kaosa sürüklemek isteyen dört elemental tarikata karşı Neverwinter şehrini savunacaklar.

Bu yeni modül ayrıca seviye üst sınırını 60’dan 70’e çıkarıyor, böylece oyuna yeni görevler, özellikler ve sınıflara özgü güçler geliyor.

Neverwinter’ın baş yapımcısı Rob Overmeyer, Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili bir açıklama yaptı: “Ekibimiz Neverwinter: Elemental Evil ile Dungeons & Dragons’ın en ikonik hikayelerinden birini yeniden hayata geçirdiği için büyük heyecan duyuyor. Şimdiye kadarki en büyük genişleme paketimizi oyunculara sunarken, Cryptic’teki ekibimiz uzun zamandır istenen oynanış özelliklerini geliştirmeye odaklandı ve diğer yandan da Dungeons & Dragons lore’unu oyunumuza daha çok katmaya özen gösterdi. Yeni sınıf, seviye üst sınırının yükseltilmesi ve Minsc & Boo’nun oyun dünyasına dönüşü, tek bir genişlemeye sığdırmak için epey büyük içerikler. Bu, büyük ve aynı zamanda kaliteli bir Dungeons & Dragons dijital deneyimini oyunumuzda devam ettirmek adına heyecan verici bir görev.”

Dungeons & Dragons’ın Marka Yöneticisi Nathan Stewart ise Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “D&D oyuncuları daha önce Elemental Evil güçlerine karşı savaştılar, ancak bu kez yeni bir twist ile karşılaşacaklar. Howling Hatred tarikatına liderlik eden Elf koruyucu Aerisi ve diğer üç elemental koruyucu lider, Neverwinter oyuncularını hikaye boyunca aldatmaya ve ayartmaya çalışacaklar.”

Neverwinter: Elemental Evil‘ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek. Oyuncular, masaüstü D&D oyununa yakında eklenecek olan yeni macera Princes of Apocalypse’de de mevcut olan Elemental Evil Tarikatları ile savaşacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.735


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!