Neverwinter: Elemental Evil Ertelendi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Neverwinter: Elemental Evil Ertelendi! Poster
Neverwinter: Elemental Evil Ertelendi! Poster

Neverwinter: Elemental Evil çıkış tarihi ertelendi! Perfect World ve Cryptic Studios yaptığı açıklamada arttırılan karakter seviyeleri ve ant içmiş paladin isimli yeni sınıfın entegrasyonunun beklenenden biraz daha uzun sürdüğünü ve bir kaç hafta gibi kısa bir süreye ihtiyaçları olduğunu belirtti.
Faaliyet Tarihi:
13.03.2015

Seviyeln MMORPG oyunu Neverwinter’ın daha önce 17 Mart 2015 olarak duyurulan Elemental Evil güncellemesinin çıkış tarihi 2 Nisan 2015’e ertelendi. Anlaşılan o ki Baldur’s Gate’in efsanevi karakterleri Minsc ve Boo’nun pençelerini bileyip nüktedan zekalarını keskinleştirmek için biraz daha zamana ihtiyaçları var!

13.03.2015 — Anlaşılan o ki Baldur’s Gate’in efsanevi karakterleri Minsc ve Boo’nun pençelerini bileyip nüktedan zekalarını keskinleştirmek için biraz daha zamana ihtiyaçları var. Pek çok yeni oyun içi özelliğin yanısıra bu sevilen ikilinin oyun dünyasına dönüşünü de müjdeleyen Neverwinter: Elemental Evil’ın çıkış tarihi ertelendi. Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons evreninde yepyeni maceralar katacak olan yeni modül Elemental Evil’in yeni çıkış tarihini 7 Nisan olarak duyurdu.

Bir 13. Cuma’ya denk gelen Perfect World ve Cryptic Studios açıklamasında, oyundaki en yüksek karakter seviyesinin artırılması ve Ant İçmiş Paladin isimli yeni sınıfın da dahil olduğu ve neredeyse tüm oyun içi sistemleri değiştirip geliştirecek olan Elemental Evil’ın beklendiğinden daha da iddialı bir şekilde geliştiğine vurgu yapılıyor. Bu iddialı geliştirmelerin söz verildiği şekilde oyunculara ulaşması ve beklenen kalitede bir genişleme paketinin çıkması için Neverwinter ekibinin birkaç haftaya daha ihtiyacı olduğu söyleniyor. Erteleme kararı bu sebeple alındı. Efsanevi karakterler Minsc ve Boo oyuncuları 7 Nisan’da karşılayacak ve onlara Neverwinter: Elemental Evil’daki maceralarında eşlik edecekler.

Neverwinter: Elemental Evil’ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter‘a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek.

Cryptic Studios 2015’de gelecek yeni modüllerde Neverwinter‘a heyecanla beklenen ve merak edilen pek çok özellik ve içerik güncellemeleri entegre edecek. Yıl boyunca, oyuncular Dungeons & Dragons evreninden ikonik karakterlerle etkileşimde olacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.794


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı