Neverwinter Kış Festivali Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Neverwinter Kış Festivali Başladı! Poster
Neverwinter Kış Festivali Başladı! Poster

Neverwinter kış festivali etkinlikleri başladı! Alacakaranlık Kapısı köyündeki Başkan Vario Cepheid'in davetine yanıt veren tüm Neverwinter halkı, kutlamalar boyunca dönemsel oyunlar ve törenlerle eğlencenin doruğuna çıkacak. Etkinlik detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.12.2014

19.12.2014 — Perfect World Europe ve Cryptic Studios tüm oyunculara mutlu ve bol oyunlu bir yeni yıl diliyor!

Kış gündönümünün vazgeçilmez kutlaması Simril, Neverwinter‘a geri dönüyor. Faerûn’da günlerin kısalıp gecelerin uzaması, Kılıç Sahili sakinlerine çok sevdikleri kış cümbüşü Simril’in bir kez daha kapıda olduğunu hatırlatmıştı. Yılın en uzun gecesinde yapılan bu kutlamada, katılımcıların gösterdiği coşku ve neşe havanın soğuğuna ve gecenin tehlikeli karanlığına tam bir tezat oluşturacak.

Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı Türkiye Saati İle 20.00’de başlayacak ve 9 Ocak akşamı yine Türkiye Saati İle 20.00’de bitecek. Yani, bu büyük ve coşkulu kutlamalar tek bir gecede yaşanıp bitmeyecek, tam üç hafta boyunca yaşanacak.

Alacakaranlık Kapısı köyündeki Başkan Vario Cepheid’in davetine yanıt veren tüm Neverwinter halkı, kutlamalar boyunca dönemsel oyunlar ve törenlerle eğlencenin doruğuna çıkacak. Ve tabii ki pek çok hediye kazanacaklar. Maceracılar, Kış Festivali Müsabakası boyunca her gün Alacakaranlık Kapısı’ndaki Yıldızışığı Hediye Ustası’ndan bir Yıldızışığı Vesikası alabilecekler. Bu altın vesika, hiçbir ücret ödemeden bir Yıldızışığı Paketi almak için kullanılabilecek. Parıltılar saçan bu Yıldızışığı Paketlerinin içinden, diğer Neverwinter kutlamalarında görülen eşyaların yanı sıra Kış Festivali boyunca takas edilebilen hediyeler de çıkabilir! Daha da güzeli, ne kadar çok Yıldızışığı Paketi açarsanız, daha ender eşyalara ulaşma şansınızı o kadar artırmış olacaksınız.

İşte Kış Festivali etkinliklerinden bazıları:

– Alacakaranlık Koşusu
– Buzdaki Canavarlar
– Buz Balıkçılığı
– Yıldız Gözlemciliği
– Simril Işıkçılığı
Etkinliklerle ilgili tüm detayları ve hediyeler için nasıl puan toplayabileceğinize dair bilgiler için: http://bit.ly/1C2RMMb

Oyuncular, Simril Işıklarını ve Kısmet Yıldızlarını kullanarak, Işıltılı silah dönüştürücülerinin, zarif eşarpların, Kış Kızağı ve Alaca Binek Atı bineklerinin, Donuk Mimik ve Shiallia’nın Karacası yoldaşlarının ve çok daha fazlasının sahibi olabilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.892


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı