Neverwinter Xbox One’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Neverwinter Xbox One'da! Poster
Neverwinter Xbox One'da! Poster

PC versiyonu çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören Türkçe MMORPG oyunuNeverwinter'ın Xbox One sürümü için geri sayım başladı! Koltuğunuza yaslanıp Neverwinter keyfini sürmek için hemen ön yükleme yapabilirsiniz. Neverwinter Xbox One yükleme sayfası ve daha fazla bilgiyi haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.03.2015

PC versiyonu çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören Türkçe MMORPG oyunu Neverwinter‘ın Xbox One sürümü için geri sayım başladı! Koltuğunuza yaslanıp Neverwinter keyfini sürmek için hemen ön yükleme yapabilirsiniz.

Epik Dungeons & Dragons evrenine dayanan popüler ücretsiz MMORPG Neverwinter, Xbox One oyuncularıyla buluşuyor. Xbox One kullanıcıları Neverwinter‘ı mağazadan indirebilirler:

Neverwinter Xbox One’da 31 Mart’ta başlayacak ve oyuncular arkadaşlarıyla Dungeons & Dragons evreninde maceradan maceraya koşabilecekler. Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu gibi sosyal oyun deneyimi dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanacak.

Ücretsiz MMORPG Neverwinter hız kesmeyen aksiyonları, hızlı savaşları ve destansı zindanlarıyla tüm oyuncuları Neverwinter şehrini ve etrafındaki atmosferi tüm heyecanıyla yaşamaya davet ediyor. Unutulmuş Diyarlar evreninde yer alan bu ikonik şehir uğruna pek çok düşmanla savaşacaksınız.

Neverwinter şu anda PC’de oynanabiliyor ve Xbox One’da 31 Mart’tan itibaren oynanabilecek. Xbox LiveGold üyeliği olan tüm oyuncular Neverwinter‘ı ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.659


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı