Nostale Aralık Ayı Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Nostale Aralık Ayı Etkinlikleri Poster
Nostale Aralık Ayı Etkinlikleri Poster

Günden güne hızla büyüyen anime dünyasının en şirin oyunlardan birisi olan Nostale Türkiye'de Aralık ayı bol hediyelerle geçecek! Siz değerli oyuncularımız için hazırlamış olduğumuz 2 yeni etkinliğimizden de büyük ödüller kazanabilirsiniz. Nostale etkinlik detayları için tıklayın.
Faaliyet Tarihi:
06.12.2013

Merhaba Nostale Dostları,
Günden güne hızla büyüyen anime dünyasının en şirin oyunlardan birisi olan Nostale Türkiye’de Aralık ayı bol hediyelerle geçecek! Siz değerli oyuncularımız için hazırlamış olduğumuz 2 yeni etkinliğimizden de büyük ödüller kazanabilirsiniz.

Nostale Türkiye fırsatları önümüzdeki günlerde daha fazla artacaktır!

Yeni Yıla Geri Sayım Takvimi 2013

Orjinal adı Advent Calendar olan Yeni Yıla Geri Sayım Takvimi ve siz oyuncularımızın da yabancı olmadığı etkinliğimiz başlamak üzere. Geçen seneden de hatırlayacağınız gibi her gün bu takvimde sorulan sorulara doğru cevap veren oyuncularımız çekilecek olan kurada isimleri çıktığı taktirde bizden güzel hediyeler kazanacaklar.

O zaman çamaşır makinesinden yeni çıkmış kıyafetiyle sizlere ren geyiklerinin çektiği kızağından hediyeler dağıtmaya hazırlanan Noel Baba’yı daha fazla bekletmeyelim.
Noel geri döndü ve harika hediyeler sizleri bekliyor… O yüzden yarından itibaren başlayacak olan takvimimize hazırlıklı olun.
Takvim için buraya tıklayın

Kış Etkinliği – Kardan Adam Akını’na sen de katıl!
Yere düşen kar taneleri ve pencerelerdeki buz kristalleri soğuk mevsimin habercisidir. Ama merak etme, üşümene izin vermeyeceğiz, burada seni ısıtacak neler var neler: NosTale’de düzenlenen Kış Etkinliği’ne hazır ol! Etkinliğin detaylarını ilerleyen günlerde paylaşıyor olacağız.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.133


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı