Nostale SP7 İle Artık Daha Eğlenceli | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Nostale SP7 İle Artık Daha Eğlenceli Poster
Nostale SP7 İle Artık Daha Eğlenceli Poster

Gameforge yayımcılığında oyun severler ile buluşan Nostale yeni içerikleriyle büyümeye devam ediyor. Sevilen MMORPG oyunu Nostale yeni gelen SP7 güncellemesi ile bir çok yeni özelliğe sahip olacak. SP7 hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
10.09.2014

Merhaba Cesur Savaşçılar,
NosTale dünyasını kara bulutlar kapladı. Karanlığın güçleri, başımıza altın titan Caligor’u sarıyor.. Her şeyi yok etmesine mani olmalısın. Gönderilen melekler ve gölge elementli yeni uzman kartlarıyla karanlık tarafı yenmene yardımcı olacaklar. Kahin, İblis Avcısı veya Ölüm Habercisi olarak kötülere karşı savaş!

Kahin
Kahin büyülü küresine güvenir ve karanlık büyü ustasıdır. Kehanetlerine göre: “Her varlık gittiğim yolda peşimden gelecek… nereye olursa olsun.”

İblis Avcısı
İblis Avcısı kılıç ve silahıyla tüm varlıklara meydan okumaktan çekinmez. Şeytanla bir anlaşma yapmış. Laneti: “Ben bile ruhumu sattım… tüm iblisleri yok edeceğim.”

Ölüm Habercisi
Dev tırpanı her zaman yanında – Ölüm Habercisi’nin saygıyla ölümün sağ kolu olarak anılmasına şaşmamalı. Hayat ve ölüm pusulası: “Her şey geçiyor, öyle ya da böyle…”

NosMall’da yenilikler!

Yeni kıyafet sandıkları, şapka kutuları ve uzmanlık kartları hayatına biraz renk getirecek. Görünümünü güzelleştirmek için güzel bir kıyafet veya bir şapka seç. Bunun dışında Çalıkuyruk, binek, evcil hayvan, peri ve ünisex kıyafet setleri içeren uzmanlık kutularını kaçırma. Dikkat, her sandıkta sayılan bu nesnelerden sadece birini bulunur! En güzel haberi sona sakladık: NosMall’daki tüm yeni ürünler sabit fiyatla satılacak.

Not: İlerleyen günlerde tüm TR oyuncusunu bekleyen büyük sürprizler hazırlıyoruz! Bizi takip edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.386


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı