Nostale Türkiye’de Neler Var? | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Nostale Türkiye'de Neler Var? Poster
Nostale Türkiye'de Neler Var? Poster

2010 yılında bu yana Gameforge tarafından Türkiye'de yayınlanmakta olan Nostale'de 3 senede yaşanan gelişmeler ve oyunun içeriğindeki yeniliklerin anlatıldığı haber yazımızı okuyarak Nostale'yi daha yakından tanıyabilir ve etkileyici dünyasına katılabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.11.2013

NosTale TR, şirketimiz Gameforge Publishing Services GmbH tarafından ülkemizde 2010 yılından itibaren yayınlanmaya başlanan, kendine has hikayesiyle, büyük bir fantazi dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkabileceğiniz , ücretsiz bir Online Rol Oyunudur. Oyunumuz sürekli geliştirilen ve yeniliklerle donatılan bir oyun olmakla birlikte, savaş arenaları ve akınlarıyla oyuncularımıza sayısız maceralar yaşatmaktadır.

Oyunumuzda bulunan görev sisteminde 3 farklı görev mekanizması bulunmaktadır. Ana görevler, yan görevler ve ek görevler ile daha hızlı seviye atlanabilmektedir. Aile sistemiyle lonca sistemine yeni bir soluk kazandırmaktadır. Ailevi sistemiyle oyun içerisinde bulunan gizli bölgelere giriş hakkı kazanılmaktadır. Ayrıca oyunumuzda evlilik sistemi mevcuttur. Aile ve evlilik sistemiyle yeni görevler ve gizli bölgelere oyuncularımızın giriş yapabilme imkanları oluşmaktadır.

Mini Ülken’de sanal evini istediğin gibi dekore edebilirsin, arkadaşlarını davet edebilirsin, partiler verebilirsin veya stresli kahramanlık günü sonunda bu sessiz sakin ortamın tadını çıkarabilirsin.

Geçtiğimiz günlerde oyunumuza yeni eklenen Ekip savaşları 3vs3 şeklinde destansı savaşlar yapabilir, bu savaşlar neticesinde tecrübe puanı ve özel eşyalar kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Size zorlu Nostale yolculuğunda yalnız bırakmıyoruz.. Bu yolculukta size ev hayvanları ve partnerler eşlik etmektedir.
Aramıza hemen katıl ihtişamlı kanatların sahibi ol!

Oyunumuz hakkındaki ayrıntılı bilgi için ziyaret edilebilecek linkler:
http://tr.nostale.gameforge.com/news/index
http://board.nostale.web.tr/index.php?page=Portal
http://support.nostale.web.tr/
http://tr.noswiki.org/wiki/Ana_Sayfa

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.104


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı