Nostale Yaz Etkinlikleri Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Nostale Yaz Etkinlikleri Başlıyor! Poster
Nostale Yaz Etkinlikleri Başlıyor! Poster

Sevilen MMORPG oyunu Nostale yaz tatiline birbirinden güzel etkinlikler ile giriyor. Gameforge tarafından yayınlanan Nostale de ekstra tecrübe puanları ile oyun içi ödüller kazanmak ve eğlenceli vakit geçirmek için etkinliklere mutlaka göz atın.
Faaliyet Tarihi:
28.06.2014

Her geçen gün büyük bir hızla büyümekte olan Nostale oyunumuzda yepyeni etkinlikler ile yaza hızlı bir giriş yapmayı planlıyoruz. Yaz aylarında büyük ve eğlenceli etkinliklerin yanında bol bol hediye dağıtıyoruz. Anime dünyasının şüphesiz ki en iyi oyunlarından birisi olarak kabul edilen Nostale, Türk oyuncularımızı büyük etkinlikler ile eğlendirmeyi hedefliyoruz.

Turnuva Etkinliği

Nostale Türkiye’de meydanlar cesur savaşçılar için hazırlanıyor! Nostale Türkiye’de tüm savaşçılar şampiyonluk için mücadele etmek üzere hazırlanıyorlar!
Detaylar İçin tıklayın.

Tecrübe Puanı Etkinliği

Tüm Nostale oyuncuları için yaz aylarında daha rahat seviye atlayabilmeleri için 2 kat daha fazla tecrübe puanı etkinliği!

Soru – Cevap Etkinliği

Bildikçe kazandıran, kazandırdıkça coşturan etkinlik! Nostale Türkiye yetkilileri soruyor, tüm cesur savaşçılar doğru cevabı bilmeye çalışıp büyük hediyeleri kazanmayı amaçlıyor.

BOSS Etkinliği

Nostale dünyasında bulunan en zorlu Boss’lara karşı ayakta kalma mücadelesi başlıyor! Nostale‘nin güzel evrenini ele geçirmek isteyen güçlü Boss’lara karşı Nostale oyun takımı ve oyuncuları birlik olup bu amansız Boss’ları Nostale evreninden uzaklaştırmayı planlıyor!

Diğer etkinliklerimiz için Türk oyun severler forum ve blog sayfalarımızdan bizleri takip ederek sürpriz gelişmelerden haberdar olabilirler.
Resmi Forum Sayfamız; http://board.tr.Nostale.gameforge.com/
Resmi Blog Sayfamız; http://tr.Nostale.gameforge.com/news/index

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.072


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı