NovaGun Artık Cepte! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
NovaGun Artık Cepte! Poster
NovaGun Artık Cepte! Poster

Consala tarafından geliştirilen uzay temalı aksiyon/savaş oyunu NovaGun artık mobil platformlarda. iPhone, iPad ve iPod tüm versiyonlara uyumlu olan NovaGun'u tarayıcıya ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
10.10.2012

NovaGun Artık Mobil Platformda

Türkiye’nin en büyük oyun stüdyosu Consala yine bir ilke imza atıyor. Çokça beğeni toplayan aksiyon oyunu Novagun, artık cepte! Ücretsiz uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

iPhone, iPad, iPod tüm versiyonlara uyumludur. Oynamak için Internet bağlantısı gerekir.

Sosyal oyuncular, aksiyon severler bu kez kozlarını uçsuz bucaksız NovaGun uzayında paylaşıyor. İki tip silahınız var. Atıcılar ve cephanelerden oluşan silah sisteminiz ve kalkanları delip geçen novagun silahı. Karşınıza çok ilginç tasarımlarıyla düşman uzay gemileri çıkabilir ve bir anda etrafınızı sarabilirler. Tetikte olmakta fayda var. Ayrıca başka bir kullanıcının uzay gemisi de pekala size saldırabilir ve geminize yeterince zarar verdikten sonra o yıllardır biriktirdiğiniz değerli toryum hazinenizi yağmalayabilir.

Siz en iyisi bir filoya katılın ve yardımlaşarak ortaklaşa gelişin. Yoksa bu engin uçsuz bucaksız karanlık sonsuzlukta başınıza neler gelir kim bilir? Filonuzla beraber yol alırken uzayın derinliklerinde terkedilmiş ama oldukça ihtişamlı ve gezegene yakın büyüklükte uzay gemilerine rastlayabilirsiniz. Bu devasa gemilere karşı yapacağınız toplu savaşı kazanırsanız geminin kontrolü size geçecek. Kendi silah teknolojileriniz ve dronlar ile ana gemilerinizi donatıp savaşlarda bir üs olarak kullanabilecek ve üzerlerindeki bir dağ büyüklüğünde olan silahları kontrol edebileceksiniz.

NovaGun evreninde aksiyon zirvede. Katılmak için hemen Novagun.com a gir, ya da Novagun uygulamasını indir.

Consala Games

Novagun, oyun stüdyomuzun 3. oyunu. Oyun uzay gemisi modellerinden müziğine kadar %100 Türk gücü ve sermayesi ile 7 kişilik ekip tarafından 5 ayda yapılmıştır. Desktop versiyonu 1 yıldır oynanan oyun, iOS cihazlarda oynanacak şekilde yeniden düzenlenmiştir. Oyunda Türk tarihinden ve kültüründen isimler de kullanıldı. Örneğin yardımcı kaptan Kanuni’den esinlenilerek çizildi.

Ünlü Türk bilim adamları oyunda değişik aşamalarda size görev vermek için karşınıza çıkabilir. iPad / iPhone download linki

Oyun ana sayfası: http://www.novagun.com

Oyunla ilgili haberler: http://www.facebook.com/NovaGunGame

Consala: http://www.consala.com http://twitter.com/consalagames

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.952


Yorumlar

1 yorum yapıldı