NTT Game GameX’e Damga Vurmaya Hazırlanıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
04.12.2014

Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu NTTGame, Knight Onlinedan sonra merak ve heyecanla beklenen yeni oyunu Kingdom Online‘ı tam sürümünden önce son kez GameX fuarında oyun severlerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

NTTGame Knight Onlibe ve Kingdom Online ile GameX’te!

NTTGame GameX oyun fuarında 500 m2’nin üzerinde bir alanda oyunseverler ile buluşacak. Kingdom Online’ın konseptine uygun olarak tasarlanmış kale dekoru, turnuva sahnesi, oyun keyfini zirvede yaşamak için 40 oyuncu bilgisayarı, cosplayler, onlarca etkinlik ve sürprizler ile NTTGame, GameX ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaştamayı amaçlıyor.

Kingdom Online’ın oyunseverler ile buluşturulacağı ve beta turnuvası finallerinin gerçekleşeceği fuarda kazanan takıma 4 bin TL de ödül verilecek. Türkiye’nin en eski ve 20 milyon kayıtlı kullanıncaya sahip oyun Kninght Online’ın 10. Yılına özel düzenlenen Klan Turnuvaları etkinlerinin finali de Gamex Fuarında gerçekleştirilecek. Ayrıca fuarda oyun severleri çeşitli sürpriz hediyeler ve yarışmalar da bekliyor olacak.

Heyecanla Beklenen Yeni Oyun “Kingdom Online” Oyun Severlerle Buluşacak

4 -7 Aralık 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Ve Sergi Salonunda gerçekleştirilecek olan Gamex fuarında, NTTGame‘in üzerinde uzun zamandır çalıştığı ve birçok testlerden başarıyla geçen yeni oyunu Kingdom Online oyun severlerin beğenisine sunulacak. Firma Kingdom Online’ı denemeleri ve kendilerini bekleyen büyük sürprizler için oyun severleri GameX Fuarına davet ediyor.

Knight Online 4. Klan Turnuvası GameX Fuarında Gerçekleştirilecek

Knight Online’ın Türkiye’deki 10 yılına özel gerçekleştirilen ve oyun severleri sanal dünyadaki dostluklarının gerçek hayata taşımasını sağlayan Klan Turnuvalarının finali olacak 4. Klan Turnuvası da fuar alanında yarışma ve sürprizlerle kutlanacak.

Kazanan Oyuncuya 4 Bin TL Ödül!

Kingdom Online beta süreci boyunca ilk aşaması, finalleri de GameX’de düzenlenecek olan Beta turnuvasında 1. olan takım 4.000TL kazanacak. Birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne olacak bu Beta turnuvasını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Oyun Severlere özel Hediyeler Hazırlanıyor

Fuarda NTTGame standına gelen ve Kingdom Online’ı test eden ziyaretçilere özel hediyelerle dolu bir çanta dağıtılacağını belirten NTTGame Global Online Oyun Yayıncısı Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, “Belirtmek isteriz ki Kingdom Online’ın beta gösterimi için çok özen gösterdik. Oyun severlerin sanal dünyada verdikleri mücadeleden aldıkları keyfi arttırmak için, mekân kurgusundan monitörlere, koltuklardan ekipmanlara kadar her şeyi titizlikle seçtik. Sanal dünyadaki oyuncularımızı da bir araya getirmek her seferinde bizi ayrı heyecanlandırıyor. Bu heyecanımızı GameX’e gelemeyen oyuncularımız da yaşasınlar diye fuar boyunca www.twitch.tv/NTTGame kanalımızdan da olarak yayınlıyor olacağız.” dedi.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.305


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!