Ödüllü 4Story Ekran Görüntüsü Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Ödüllü 4Story Ekran Görüntüsü Etkinliği Poster
Ödüllü 4Story Ekran Görüntüsü Etkinliği Poster

Ödüllü 4Story ekran görüntüsü etkinliği başladı! Birbirinden güzel kapüşonlu sweatshirtlere ücretsiz sahip olmak için acele edin! 4Story baskılı sweatshirte sahip olmak için 4Story'e girip etkiliyici bir ekran görüntüsü yakalamanız yeterli. Ödüllü 4Story etkinliğinin detayları için tıklayın.
Faaliyet Tarihi:
09.11.2013

Oyunkayit.com ve Gameforge işbirliğiyle düzenlenen Ödüllü 4Story Ekran Görüntüsü Etkinliği başladı! Etkinliğe katılarak kışın kendisini hissettirmeye başladığı bu soğuk günlerde içinizi ısıtacak 4Story baskılı, kapüşonlu sweatshirte ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

4Story Ekran Görüntüsü Etkinliği Örnek Görsel 4Story haritalarında sizi en çok etkileyen ve diğer kullanıcıları da etkileyeceğini düşündüğünüz manzara, mekan veya savaş sahnelerine ait ekran görüntüsünü etkinlik@oyunkayit.com adresine göndererek etkinliğe katılabilirsiniz. Gönderilen görüntülerin etkinliğe özel olması için örnekte yer aldığı şekilde “Oyunkayit.com Ekran Görüntüsü Etkinliği” ibaresinin karakteriniz tarafından yazılmış olması gerekmektedir.

Ekran görüntüleri 9-16 Kasım 2013 tarihleri arasında kabul edilecektir ve kabul edilen ekran görüntüleri 17-24 Kasım 2013 tarihleri arasında sitemizde yayınlanarak oylamaya sunulacaktır.

// Katılımın yetersiz olması sebebiyle oylama süreci iptal edilmiş olup tüm katılımcılara hediye gönderimi yapılmaya başlanmıştır.

Kazananların Belirlenmesi

Etkinlik süresince en çok oy alan ilk 5 ekran görüntüsünün sahibine Aralık ayı içerisinde hediyesi kargo yolu ile ulaştırılacaktır. Oylamaya sadece oyunkayit.com üyeleri katılabilecek ve her üye tek resim için sadece 1 oy kullanabilecektir.

Etkinlik Ödülleri

Toplam 5 adet Gameforge logolu ve 4Story baskılı kapüşonlu sweatshirt. Sweatshirterin beden ve renk özellikleri şu şekildedir;
3 adet siyah L beden, 1 adet beyaz S beden, 1 adet beyaz XL beden. Beden ve renk tercihinde öncelik yüksek oy alan katılımcılara verilecektir.

4Story Kapüşonlu Siyah Sweatshirt 4Story Kapüşonlu Beyaz Sweatshirt

Etkinlik Koşulları:
– Her kullanıcı bir (1) karakter ve ekran görüntüsü ile etkinliğe katılabilir. Birden fazla karakter veya ekran görüntüsü ile katıldığı tespit edilen kullanıcılar ödül hakkı kazansalar dahi etkinlikten men edilecektir.
– Ekran görüntüsünde “Oyunkayit.com Ekran Görüntüsü Etkinliği” ibaresi tüm oyuncuların görebileceği şekilde karakteriniz tarafından yazılmış olmalıdır.
– Ekran görüntüleri tam ekran alınmalı ve üzerinde işlem/montaj yapılmadan gönderilmelidir.
– Etkinliğe 5.seviyenin üzerinde olan karakterler katılabilir.
– Sadece Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden kullanıcılar bu etkinliğe katılabilir.

Etkinlik koşullarını yerine getirmeyen katılımcılar etkinlik ödüllerinden faydalanamaz. Oyunkayit.com etkinlik içerik ve kurallarıyla ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Toplam Okunma Sayısı : 5.040


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı