Okyanus Macerası Black Desert’ta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Okyanus Macerası Black Desert'ta Poster
Okyanus Macerası Black Desert'ta Poster

Türkçe MMORPG oyunu Black Desert Online, her geçen gün yenilenen içeriğiyle büyümeye devam ediyor. Son güncelleme ile okyanus haritası ve Margoria haritasına kavuşan Black Desert Online'da savaşlar okyanusa ve korsan gemilerine taşınıyor!
Faaliyet Tarihi:
31.07.2018

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli oyunu güncel tutmaya ve güncel olayları takip eden etkinlikleri ile macera ve eğlenceyi bir araya getirmeye devam ediyor. Eklenen yeni içerikler, etkinlikler ve güncellemeler ile oyun dünyasını zenginleştiren Black Desert Online, yeni güncelleme ile birlikte oyunun en büyük haritasını macera severlere açıyor.

Bu Haritanın Adı Magoria!

Büyük okyanus olarak adlandırılan bu yama ile birlikte oyunun harita boyutu neredeyse iki katına kadar çıkıyor. Haritayla birlikte birçok görevin ve keşfedilecek diyarların da oyuna eklendiğinin farkındalığıyla Magoria, Black Desert dünyasının en büyük tek parça haritası olarak takipçilerini karşılıyor. Gizli hazineler ve devasa yaratıklarıyla yepyeni bir maceranın kapılarını aralayan oyun, okyanus haritasının ikinci bölümünün de eklenmesi ile yepyeni ve çok daha karlı bir ticaret yolunu da aktif etmiş oldu. Ratt Limanı olarak adlandırılan bu ticaret noktasında oyuncular, artık daha farklı ve pahalı ürünlerle daha karlı ticaret yapabiliyor.

Hayalet Gemi ve Hazineleri Okyanus Sularında!

Öte yandan Black Desert Online denizlerinde oyuncular artık Hayalet Gemi ile karşılaşıyor. Ekranların aniden kararmasıyla ortaya çıkan gemilerdeki hayalet tayfalarla karşı karşıya kalan oyuncuları gemilerdeki toplar kurtarıyor. Türkiye’nin macera ve heyecan dolu MMORPG oyunu Black Desert Online, yepyeni maceraları, keşfedilmeyi bekleyen diyarları, heyecanlı deniz savaşları ve değerli hazineleri ile oyuncularını bekliyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.589


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!