Okyanusun Kalbi Vell Ortaya Çıktı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Okyanusun Kalbi Vell Ortaya Çıktı! Poster
Okyanusun Kalbi Vell Ortaya Çıktı! Poster

Black Desert'ın ıssız denizi Margoria'daki dedikodular gerçeğe dönüşüyor, kaybolan balıkçıların ürkütücü hikayelerinin vücut bulduğu bu günlerde denizcilerin kötü kaderine neden olan okyanusun kalbi Vell, ortaya çıkıyor! Vell'i yok ederek Vell'in kalbi dahil çok nadir eşyalara sahip olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
12.11.2018

Devasa Çenesiyle Muazzam Bir Canavar

Maceracıların su üzerinde, Margoria Denizi’nde bulunan Vell’in diyarına karşı savaşacağı ilk dünya bossu olacak. Vell’e karşı mücadele edebilmek için maceracıların en az seviye 50 olması ve toplarıyla teçhizatlandırılmış botlarının da olması önerilir. Kendisini karşılamaya gelen maceracıların karşısına çıkmadan yarım saat önce Vell, ziyafet vaktinin haykırırcasına kükremeleriyle dehşeti iliklerimize kadar hissettirecek. Havanın kararması, bulutlar ve yağmur Vell’in denizdeki dansını kutlayacak. Vell’i alt etmek, Vell’in kalbi de dahil olmak üzere pek çok nadir eşya düşürme ihtimali barındıracak.

Black Desert Online TR & MENA 10 milyon oyuncuya kutlamasıyla devam eden 7 Kasım’dan 21’ine kadar sürecek 10 Milyon Maceracı Etkinliği 2 ve 100 Dakikalık Mucize etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. Avcılık, toplayıcılık ve balıkçılık yeteneklerinden ayrı ayrı birer taneden üç adet eşya toplayan maceracılar, basit kimya yoluyla Mutluluk Dolu Hediye Kutusu alabilecekler. Mutluluk Dolu Hediye Kutuları, Dandelion Silah Kutuları, Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutuları, Nouver’ın Mühürlü Alt Silah Kutuları ve dahasını içeren değerli oyun içi eşyalar barındıracak!

Ayrıca 8 Kasım’dan 21’ine kadar, maceracılar Velia’da bulunan NPC Mathis’in verdiği görevi ve ticaretleri tamamlayarak 100 milyon Gümüş kazanabilecekler. Etkinlik ile ilgili tüm detayları burada bulabilirsiniz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 611


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı