OMD! Unchained 1.2 Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
OMD! Unchained 1.2 Güncellemesi Poster
OMD! Unchained 1.2 Güncellemesi Poster

Gameforge'un sevilen MMOTPS oyunu Orcs Must Die! Unchained 1.2 güncellemesiyle yeni kahraman ve içeriklere kavuşuyor. Kana susamış Bloodspike karakteri ile etrafınızda dost düşman herkese zarar verebilir ve zanaat sistemini daha kolay kullanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.06.2016

Karlsruhe – Yayıncı Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment en son Orcs Must Die! Unchained düzenlemesiyle güçlü Bloodspike’yi en güzel Ork kellesini avlamaya gönderiyor. Bloodspike’nin kana susamışlığı yeteneklerinin çevredeki dost Cellat’lara da hasar vermesine yol açıyor. Bunlar can verirken geriye Bloodspike’nin hayat puanlarını artıran lezzetli bir yiyecek bırakıyor. İkinci yeteneği “kan banyosu” da adı gibi: İster dost ister düşman olsun Bloodspike vurduğu her Cellat ile hasar gücünü %8 artıran bir buff alıyor.

Meta Mekanizmasındaki Değişiklikler

Orcs Must Die! Unchained‘in açık betası tam gaz devam ediyor ve geliştiriciler oyuncuların yapıcı eleştirilerine kulak verip çalışmalarında göz önünde bulunduruyor. Böylece mevcut zanaat malzemelerinin sayısı azaltıldı ve çeşitli nesnelerin üretilmesini sağlayan tarifler kolaylaştırıldı. Sevilen ham maddelerin peşindeki oyuncular artık çok daha isabetli hareket edebiliyor: Her oyun turundan önce tur sonunda hangi zanaat malzemesini ödül olarak alabileceklerini kendileri seçiyor.

Ayrıca bunun dışında “hayatta kal” modunun güç dengeleri ayarlandı ve beş kişiden az grupların verdikleri hasar oldukça yükseltildi.

Tüm değişikliklerin ayrıntılı listesini yama notlarında.

OMD! Unchained 1.2 Güncelleme Notları

+ Yeni Kahraman: Bloodspike
+ Daha kolay bir zanaat sistemi
+ Oyunun meta mekanizmasında çok sayıda değişiklik
+ “Hayatta kal” modunda düzenlemeler

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.497


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!