OMD! Unchained Kraliçesine Kavuştu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
OMD! Unchained Kraliçesine Kavuştu! Poster
OMD! Unchained Kraliçesine Kavuştu! Poster

Eğlenceli kahramanları ve kendine has oyun kurgusuyla beğeni toplayan Orcs Must Die! Unchained, her geçen gün güncellenerek yeni içerik ve özellikler kazanmaya devam ediyor. Son güncelleme paketi 1.3 Revolution ile gelen Orc Kraliçesi Bionka ve diğer yenilikler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.07.2016

Gameforge’un çılgın MMO oyunu Orcs Must Die! Unchained yeni kahramanı Kraliçe Bionka’ya merhaba diyor. Güncelleme ile birlikte iki yeni harita, bir lonca ve değerlendirme sistemi de oyuna ekleniyor.

13.7.2016, Karlsruhe – 1.3 güncellemesiyle geliştirici Robot Entertainment ekip aksiyonu kule savunma oyunu Orcs Must Die! Unchained‘e çok sayıda yeni özellik ekliyor. Güçlü ama biraz hantal Ork Kraliçesi Bionka oyuna dahil oluyor ve cellatları koruması altına alıyor. Serinin önceki bölümlerinin hayranları klasik hayatta kal muharebe alanı “Lavabolar’ın” geri dönüşü ve yeni harita “Taht Odası” için seviniyor. 5 yıldızlı bir değerlendirme sistemi başarılı geçen hayatta kal savaşlarından sonra yüksek skoru teşvik ederken aynı düşünceye sahip oyuncular loncalar kurarak birlikte Ork avına çıkıyorlar.

Kraliçenin Cellat Sevgisi

Oğlu Bloodspike’ten farklı olarak Bionka cellatlarının acılarından fayda sağlamıyor, tam tersine: Yardımcılarını korumak için kendini feda ediyor. “Şarkı söyleyip yürüyor” yeteneğiyle cellatların belli bir alanda aldığı hasar azalıyor ancak yardımcılardan birinin ölmesiyle hasar Bionka’ya da aktarılıyor. Ork Kraliçesi’nin etrafında ne kadar celladı varsa hayat puanlarını o kadar hızlı yenileniyor.

Yeni lonca özelliği de çok sosyal: Oyuncular artık ortak oyun hedefleri için loncalar kurabiliyor. Lonca sıralamasında puan toplayıp ve her sezon sonunda bu puanlarla çok özel ödüller kazanıyorlar.

OMD! Unchained 1.3’ün Önemli Özellikleri

+ Yeni kahraman: Ork Kraliçesi Bionka
+ Lonca özelliği
+ “Lavabolar” ve “Taht Odası” adında iki yeni harita
+ Hayatta kal modunda 5 yıldızlı değerlendirme sistemi

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.109


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!