Online S.K.I.L.L. Klan Turnuvası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Online S.K.I.L.L. Klan Turnuvası Başlıyor! Poster
Online S.K.I.L.L. Klan Turnuvası Başlıyor! Poster

MMOFPS oyunu S.K.I.L.L. Special Force 2'nin online klan turnuvaları başlıyor! Avrupa'da ESL tarafından düzenlenen Go4SKILL turnuvalarına benzer olarak Türkiye'de düzenlenecek olan bu etkinlikte birbirinden güzel oyun içi hediyeler kazanabilirsiniz. Etkinlik detayları ve katılım bilgileri haberin devamında.
Faaliyet Tarihi:
30.05.2015

Zocco’s Oyun Merkezi ve paysafecard sponsorluğunda SKILL Online Klan Turnuvaları başlıyor!

Haydi Sen de SKILL Turnuvasına Katıl

Avrupa’da ESL tarafından gerçekleştirilen Go4SKILL turnuvaları gibi Türkiye’de de online SKILL turnuvaları başlıyor. Zocco’s Oyun Merkezi, paysafecard ve Gameforge destekleri ile siz SKILL oyuncuları SKILL Online Klan Turnuvası’na davetlisiniz.

30 mayıs, 10 haziran ve 19 haziran tarihlerinde Saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek SKILL turnuvalarına katılım ücretsiz olacak. Turnuva tarihleri yaklaştıkça www.zoccos.com adresinden, Gameforge sitesinden ve çeşitli forumlarında kayıt linkini takip edebilirisiniz.

Turnuvada Yer alacak Haritalar

Düzeltilmiş harita havuzunda, Bo1 olarak gerçekleşecek oyunlarda oyun biçimi olarak blasting kullanılacak. Haritayı kazanan takım bir üst tura çıkacak.
– Maps
– Peacehawk
– Embassy
– Station
– Power Station
– Satellite
– Desert Camp
– Missile
– Ghost Town
– Workshop

SKILL Klan Turnuvası Ödülleri

paysafecard’dan 100 adet 10tl’lik epin ve 400 adet 7 günlük VIP Ticket SKILL Promo Kodu dağıtılacak olan bu 3 büyük online turnuvada paysafecard epinlerin son kullanma tarihi 20 Haziran 2015 olarak belirlenmiştir.

30 Mayıs’taki turnuvaya kayıt olmak için buraya tıklayın

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.488


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı