Orcs Must Die! Unchained 2.Kapalı Beta Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Orcs Must Die! Unchained 2.Kapalı Beta Başladı! Poster
Orcs Must Die! Unchained 2.Kapalı Beta Başladı! Poster

Gameforge'un çılgın orclarla dolu aksiyon PvP oyunu Orcs Must Die! Unchained, başarılı geçen ilk beta testlerinin ardından 2. kapalı beta testlerine başladı. İlk testlerdeki geri bildirimler doğrultusunda bir çok yeni içerik ve özelliğe kavuşan OMD!Unchained'ı ilk test edenler arasında yer almak için acele edin!
Faaliyet Tarihi:
20.04.2015

Müthiş canavarlar, harika kahramanlar: Orcs Must Die! Unchained kapalı betanın ikinci turuna geçiyor. Güncellenen oyun mekaniği, savaş ve görüntü konusunda kapsamlı yeniliklerle birlikte yeni harita ile Ork krallığının kapılarını açıyor

20.04.2015, Karlsruhe – Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment aksiyon dolu bu PvP oyunun kapalı betasının ikinci aşamasıyla bir yandan yeni özellikler sunarken bir yandan da beta testerlerden aldıkları geri dönümleri hayata geçirdi. Oyuncuları dövüş sistemi ile oyun mekanizmasında değişiklikler, güzelleştirilen grafikler ve ekstra bir harita bekliyor.

Klasik rol dağılımı ve geliştirilebilen karakterler

Orcs Must Die! Unchained oyununun en yeni sürümü çok sayıda değişikliğe sahip: Eklenen Trait Builder sayesinde oynanabilen kahramanlar puan dağıtımı sayesinde güçlendirilebilecek ve arzu edilen oyun tarzına uygun hale getirilecek. Ayrıca kahramanların “saldırı” ve “savunma” konusundaki rolleri belirlenecek ve ekip içerisindeki görevleri açıkça ortaya çıkacak. Buna rağmen klasik bir savunmacı cephede olay yaratabilecek veya saldırı konusunda uzman kahramanlar savunmada yardımcı olabilecek. Ayrıca an itibariyle kahramanlar dövüşte deneyim toplayacak ve bu sayede dövüş sırasında maksimum seviye olan 8’e kadar yükselip çok sayıda ekstra güçlendirme, buff ve yetenekler seçebilecek.

Oyunun temel hızı biraz yavaşlatıldı, böylece dövüşler taktiksel açıdan daha zengin hale getirildi. Grafik yenilemesinden nasibini alan tek harita Cliffside Clash değil: Düzenlenen kahraman yetenekleri artık kısa animasyonlara sahip. Böylece karşı taraf düşman saldırılarına daha iyi tepki verebilecek, misilleme yapabilecek veya kaçabilecek. Bu da düellolara ekstra bir derinlik sağlayacak.

À la carte doğrama planı

Oyuncular eskisi gibi Builder destesinde çeşitli Minion kartları seçip bunları rakip Rift’e gönderecek. Ancak şu andan itibaren sürülerin hangi savaş kampından akın edeceğine ekiplerin kendisi karar verecek. Oyunun ilerleyen kısımlarında kampta bir boşluk daha açılacak. Bu boşluk troller, ogerler ve diğer yaratıklar gibi çok güçlü canavarlar için.

Yeni harita “Unchained Kalesi”: Yeşilderililer kendi evinde

Mevcut Cliffside Clash haritası ve dağların yanında artık “Unchained Kalesi” yer alacak. Burası oyuncuları Ork’ların memleketine götürecek. Dairesel harita gizli yolları ve geçitleriyle oyuncuların taktiksel marifetlerini ortaya koyabilmesini sağlayacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.939


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!