Orcs Must Die! Unchained PlayStation 4’e Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
09.12.2014

Alman yayıncı Gameforge tarihinde ilk kez bir free2play oyununu konsola taşıyor. Orcs Must Die! Unchained ile PlayStation 4 oyun konsoluna adım atmaya hazırlanan tecrübeli şirket bu kararını tüm oyun severlere duyurdu.

9.12.2014, Karlsruhe – 6 ile 7 Aralık tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleşen PlayStation Experience’te oyun şirketi Gameforge ve geliştirici şirket Robot Entertainment, Sony Computer Entertainment ile birlikte çok oyunculu Orcs Must Die! Unchained‘in PlayStation® 4 sürümünü duyurdu.

Gameforge CEO’su Carsten van Husen: “Bilgisayarda free2play ile çok olumlu neticeler aldık. Şimdi konsolu denemek istiyoruz: Orcs Must Die! Unchained harika bir oyun ve şu anki konsol piyasasına çok uygun. Görünüşe bakılırsa Sony de bizimle hemfikir ki konsolun Free2play öncülüğünü yapmak için OMD!U’yu seçti.”

Bilgisayarda veya Konsolda: Ork’lar Ölmeli!

Orcs Must Die! Unchained şu an kapalı Beta aşamasında ve oyun topluluğunun değerli geri dönümleri sayesinde sürekli düzenlenip geliştiriliyor. Kale zaferleri türündeki bu oyun kale savunma mekanizmasıyla üçüncü şahıs nişan oyunlarına benzer sürükleyici özellikleri sayesinde stratejik açıdan zorlu, beş oyunculu ekiplerle PvP mücadelelerine odaklanır.

Farklı haritalardaki hedef rakip ekip ve orduları bilgisayar güdümlü silah arkadaşlarınla omuz omuza, sana ait Rift’e ulaşıp yıkmalarını engellemektir. Güçlü barbarlardan zarif okçulardan büyülü yeteneklere sahip sihirbazlar Orcs Must Die! Unchained‘te geniş bir kahraman sınıfı seçeneği sunar. Her birinin kendine özel yetenek ve sihirlerinin birlikteki diğer ekip üyeleri de göz önünde bulundurularak taktiksel açıdan avantajlı kullanımı zafer kazandırır. Oyuncuların hizmetine sınıflara özel silahlar, yetenekler ve sihirlerin yanında çok sayıda tuzak sunulur. Bunlar arzu edildiği zaman oyunda geliştirilebilir.

Orcs Must Die! Unchained‘ın PlayStation 4 versiyonuna ait tanıtım videosunu video bölümümüzden izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.573


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı