Overdrive City Çıktı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Overdrive City Çıktı! Poster
Overdrive City Çıktı! Poster

Yenilikçi şehir kurma oyunu Overdrive City çıktı! Kendi otomobil imparatorluğunuzu kurmak ister misiniz? Klasik şehir kurma türünde olan Overdrive City oyununda, 50'den fazla lisanslı araç ve 1.000'den fazla yarış otomobil tutkunlarını bekliyor!
Faaliyet Tarihi:
15.02.2020

Paris, Fransa – 13 Şubat, 2020 – Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Overdrive City‘nin şimdi App Store, Google Play ve çok yakında Microsoft Store üzerinden indirilebilir olduğunu paylaşmaktan gurur duyar. Overdrive City, otomobil hayranlarını bir araya getiren ve şehir kurma oyunlarına lisanslı araçlar ve yarış deneyimi ile farklı bir bakış sunan bir oyun.

Gameloft Montreal tarafından geliştirilen Overdrive City, oyuncuların otomobil tutkusunu fabrika zemininden yarış alanına kadar taşıyabilecekleri görülmemiş bir deneyim sunmayı hedefliyor. İlk defa otomobil temalı bir oyunda, kullanıcılar kendi araçlarını üretebilecek, yedek parçalar ile birlikte diğer oyuncular arasında alım satım gerçekleştirebilecekler. Oyuncular, kendi kuracakları şehirlerde, otomobil fuarı ve yarış pistleri gibi farklı faaliyet alanları inşa edebilecekler.

Porsche 911 GTS, Nissan GT-R Nismo, 1967 model Ford Shelby GT500 gibi 50’den fazla ikonik araç markasının yer aldığı, Overdrive City’de oyuncular diledikleri araçları toplayıp, geliştirebilecek ve istedikleri gibi kişiselleştirebilecekler. 6 farklı bölümden oluşan kariyer modu ve 1.000’den fazla yarış ile oyuncular şampiyon olmak için mücadele edecekler.

“Tanınmış otomobil ve yarış oyunları portföyümüz göz önüne alındığında, şehir kurma türüne yeni bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz.” diyen Gameloft Başkan Yardımcılarından Thomas Aurick, “Gameloft Montreal stüdyosu, otomobil tutkunları için eşsiz bir deneyim sunmaktan ve Gameloft’un otomobil hayranı topluluğu ile Overdrive City’i paylaşmaktan büyük bir heyecan duymaktadır.”

Ayrıca Overdrive City’nin açılışının şerefine, 22 Şubat 2020 tarihine kadar oyunu indiren bütün oyuncular “Founders Pack” hediye olarak sahip olacaktır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.654


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!