Overwatch Hediye Etkinlikleri Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Overwatch Hediye Etkinlikleri Başladı! Poster
Overwatch Hediye Etkinlikleri Başladı! Poster

Overwatch'un gizemli sıhhiyecisi Baptiste'yi daha yakından tanımanızı sağlayacak sınırlı süreli oyun içi etkinlik Baptiste Reunion Challenge ve yeni kısa hikaye modu What You Left Behind (Ardında Bıraktıkların) yayında. Ödüllü etkinliklere ait detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
21.06.2019

20.06.2019 – Blizzard’ın popüler oyunu Overwatch‘ın sınırlı süreli etkinliği “Baptiste Reunion Challenge”da (Baptiste Yüzleşme Görevi), elit sıhhiyecinin (combat medic) geçmişindeki sır perdesi aralanıyor. 18 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında etkinliğe katılan oyuncular bir yandan rütbelerini arttırırken bir yandan da sekiz adet sprey, bir oyuncu ikonu ve epik Battle Medic Baptiste skin kazanma şansı elde edecek.

Ayrıca, Alyssa Wong tarafından yazılan, Arnold Tsang tarafından çizilen ve kahramanımızın baş rolde olduğu kısa öykü “What You Left Behind” (Ardında Bıraktıkların) an itibariyle yayında. Bu öyküde Baptiste, her ne kadar geçmişi geride bırakmak istese de Talon birliklerinde omuz omuza çarpıştığı eski silah arkadaşlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.
Oyuncuların eski maçlarını farklı perspektiflerden izlemelerini sağlayan Replay (Tekrar İzle) özelliği ise bugünden itibaren tüm platformlarda oyuncuların kullanımına açılmış durumda.

Oynadıkça Kazanın

Quick Play (Hızlı Maç), Competitive Play (Rekabetçi Maç) veya Arcade modlarında kazandığınız her zafer sizi yeni player ikonu, spreyler ve epik skin: Battle Medic Baptiste kazanmaya bir adım daha yaklaştıracak. Oynarken kazanabileceğiniz ödüller şu şekilde sıralanıyor:
– 3 maç kazanana | Oyuncu ikonu
– 6 maç kazanana | 2 adet sprey
– 9 maç kazanana | Yeni epik skin: Battle Medic Baptiste

Seyrettikçe Kazanın

Bitmedi! Daha fazla Baptiste kozmetik eşyası kazanmak isterseniz, tek yapmanız gereken Twitch yayınlarını takip etmek. 1 Temmuzdan itibaren etkinliğe katılan Twitch yayıncılarını izleyin, birbirinden keyifli Baptiste Reunion Challenge spreylerini kapın! Twitch üzerinden sprey kazanmak için yapmanız gerekenler ise şöyle:
– 2 saat yayın izleyene | 1 yeni sprey
– 4 saat yayın izleyene | 2 yeni sprey
– 6 saat yayın izleyene | 3 yeni sprey

Replay (Tekrar İzle) Özelliği

Eski Overwatch oyunlarınızı farklı perspektiflerden izlemenize yarayan Replay özelliği, geçmişte yaptığınız maçları ve keyifli anları seçtiğiniz bir bakış açısından yeniden deneyimlemek için birebir! Replay özelliği o anki mevcut güncelleme boyunca etkin kalıyor; tıpkı Highlights özelliğinde olduğu gibi Replay’de de kayıtlı maçlarınız yeni bir güncelleme geldiğinde sıfırlanıyor olacak. Klavye kısa yolları da dahil Overwatch Replay özelliği ile ilgili daha fazla bilgi için blog yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.229


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!