Oyuncak Diyarı Paramanya’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Oyuncak Diyarı Paramanya'da! Poster
Oyuncak Diyarı Paramanya'da! Poster

Android ve IOS cihazlarda oynanabilen sevilen mobil oyun Paramanya'ya yeni Oyuncak Diyarı haritası eklendi! Oyun salonlarının vazgeçilmesi olan kancalı oyuncak makinesinden esinlenilen haritada oyuncular kancayı kontrol ederek çeşitli eşyalar kazanabilecek.
Faaliyet Tarihi:
26.09.2017

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya‘da yepyeni bir haritanın açılacağı güncellemeyi 20 Eylül 2017 tarihinde yayınlayacak. Yeni haritalar ve yeni aktivitelerle mobil oyun severlerin ilgisini sürekli ayakta tutmayı başaran Paramanya’nın yeni haritasının özelliği kancayla oyuncak avı.

Kancayı At, Oyuncağı Kazan

AVM’lerde, restoranlarda karşımıza çıkan ve içindeki çeşit çeşit oyuncaklardan birine sahip olmak için can attığımız oyuncak yakalama makinesinin Paramanya versiyonu, oyunculara yepyeni bir oyun deneyimi sunacak. Oyuncular kancayı atıp kazandıkları eşyalarla rakiplerine üstünlük sağlamaya çalışırken, rakipleri de makineyi sallayarak onlara engel olabilecekler. Paramanya oyuncuları kanca kullanma eğlencesini Paramanya’ya özgü bir şekilde yaşama fırsatını Yeni Oyuncak Diyarı Haritası’nda yakalayabilecekler.

Türkiye’ye Özgü İçeriklerle Oyun Keyfi Artıyor

Paramanya’nın bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, oyundaki karakterlerin ve mekanların yerelleştirilerek, oyuncuların Türkiye’ye özgü içeriklerle buluşturulması. Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca, Selahaddin Eyyübi gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan şehirlereler sahip olmanın ve o şehre özgü simgeleri inşa edebilmenin keyfini sunuyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Google Play Store | App Store

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.518


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!