Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi! Poster
Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi! Poster

City of Steam, kapalı beta anahtarını oyunkayit.com'dan alarak test sürecine dahil olan herkese tam 525 elektrum değerinde Ağır Eldiven hediye ediyor. Henüz kapalı beta test sürecine katılmadıysanız veya beta anahtarınızı oyunkayit.com'dan almadıysanız bu son fırsatı kaçırmayın!
Faaliyet Tarihi:
07.02.2013

Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi!

City of Steam 1. ve 2. kapalı beta testine sitemizden almış olduğu kapalı beta anahtarı ile katılan her oyuncuya, City of Steam‘den 525 elektrum değerinde “Ağır Eldiven” hediye! Test sürecinde kullanılabilecek bu eldiven ile zorlu zindanlardaki yaratıklara korku salabilirsiniz. Oyunkayit.Com ziyaretçilerine özel yapılan bu etkinliği kaçırdıysanız üzülmeyin, bir şansınız daha var!

City of Steam Kapalı Beta Anahtarı Almak İçin Tıklayın!
Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi Ekran Görüntüsü

Ben de “Ağır Eldiven” istiyorum, ne yapmalıyım?

City of Steam kapalı beta testine sitemizden almış olduğunuz kapalı beta anahtarı ile katılmadıysanız veya sadece 1 test sürecinde yer aldıysanız, bu etkinlikten faylanmak için yapmanız gereken çok basit. City of Steam kapalı beta test sürecinin 3. haftasında yani 8-11 Şubat arası sitemizden alacağınız “Oyun Kayıtkapalı beta anahtarını kullanarak yeni kayıt oluşturabilir ve karakterinizi en az 5. seviyeye yükselterek bu etkinlikten faydalanabilirsiniz. Sonradan kayıt olan kullanıcılara 525 elektrum değerindeki “Ağır Eldiven“leri 4. kapalı beta test sürecinde gönderilecektir.

Oyunkayit.com ile City of Steam Keyfi Ekran Görüntüsü

Etkinlik Hakkında Önemli Notlar:

– Sadece Oyunkayit.Com‘un kapalı beta anahtarlarını kullanan ve 5. seviyeye erişen kullanıcılar hediyelerini alabilmektedir.

– Etkinlik detayında da betimlenen “525 elektrum” değerindeki “Ağır Eldiven” sadece kapalı beta test sürecinde kullanılabilecektir. Açık beta test süreci başladığında tüm oyunculara ait veriler geri dönüşüm olmaksızın silinecektir.

– Etkinlik hediyesi, etkinlik kriterlerine uyan kullanıcılara an itibariyle gönderilmiştir. Oyun içinde mesaj kutularınızı kontrol ederek hediyelerinizi alabilirsiniz.

City of Steam etkinliği kapalı beta bitimine kadar geçerlidir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.563


Yorumlar

3 yorum yapıldı