Pantheon War Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Pantheon War Açıldı! Poster
Pantheon War Açıldı! Poster

Kapalı ve açık beta testlerini başarıyla tamamlayan web tabanlı MMORPG oyunu Pantheon War, tam sürüme geçerek eksiksiz içeriğiyle oyun severler ile buluştu. Mitolojik tanrılara karşı yapılan savaşı konu alan oyunda farklı yeteneklerdeki 3 benzersiz karakter sınıfından birini seçerek aksiyon dolu savaşlara katılabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.08.2016

Geçtiğimiz haftalarda Oasis Games tarafından kapalı beta sürümü yayınlanan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, kapılarını tüm oyuncularına açtı. Kapalı beta süresince oyuncuların hayli beğenisini kazanan oyun, açık beta ile birlikte tüm oyuncuları uçsuz bucaksız mitolojik dünyasına davet ediyor.

Oynaması tamamen ücretsiz online bir RPG oyunu olan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, hiçbir indirme gerektirmeden web tarayıcısı üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. Oyun sunucularının Türkiye’de olması da online oyun severlere lagsız ve kesintisiz bir oyun keyfi sunuyor. Konusunu Asya, Antik Yunan ve Antik Mısır tanrılarından alan oyun otomatik atak sistemi, sunucular arası büyük savaşlar, farklı PVP etkinlikleri ile ön plana çıkıyor.

Şimdiden binlerce oyuncunun beğenerek oynadığı Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’na katılıp yeni sunucuda sıralama mücadelesinde yarışmak için hemen kayıt olabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.036


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!