Pantheon War: Pandora’nın Kutusu Yeni Sunucu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Pantheon War: Pandora'nın Kutusu Yeni Sunucu Poster
Pantheon War: Pandora'nın Kutusu Yeni Sunucu Poster

Oasis Games'in Türk oyun severler ile buluşturduğu web tabanlı MMORPG oyunu Pantheon War: Pandora'nın Kutusu, açılışından kısa bir süre sonra yeni sunucusunu açmanın mutluluğunu yaşıyor. Yeni sunucuya özel etkinlikler ve diğer detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.08.2016

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye sürümünü görkemli bir açılışla gerçekleştiren Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, şimdiden Türk oyuncularının beğenisini kazanmış durumda. Kısa sürede on binlerce oyuncu tarafından oynanmaya başlanan oyun, isteklere kulak vererek 31 Ağustos Çarşamba günü yeni sunucusunu açacağını duyurdu. Oyuncular, yeni sunucu ile birlikte seviye atlama hızlarına göre farklı ödüller kazanıp, en iyiler sıralamasında ve tüm sunucunun katılabileceği Boss savaşlarında birbirleri ile kıyasıya yarışacaklar. Yeni sunucunun bir diğer önemli konusu ise yeni Kral’ın kim olacağı. Kral sistemi ile sunucunun en iyisini belirleyen oyun, Kral’a farklı yetkiler tanımlıyor ve özel hediyeler ile ödüllendiriyor.

Oynaması ücretsiz bir rol yapma oyunu olan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, indirme gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen son teknoloji sistemi ve antik tanrıları konu edindiği mitolojik hikayesi ile oyuncularını yeni sunucusuna davet ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.237


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • emrkrc12 says:

    oyuna hesabımla gırıs yapıyorum bana dıyor boyle bır hesap zaten var kendı hesabım zaten nası bır sıte bu

Yorum Yaz!