Paramanya Aile Sistemine Kavuştu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Paramanya Aile Sistemine Kavuştu! Poster
Paramanya Aile Sistemine Kavuştu! Poster

Sevilen mobil oyun Paramanya yeni güncellemeler ile birbirinden güzel içeriklere kavuşuyor. Son gelen büyük güncellemeyle birlikte Aile Sistemi ve İzleyici Modu özelliklerinin eklendiği Paramanya'da kendi ailenizi oluşturabilir ve istediğiniz oyuncuları ailenize ekleyebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
07.06.2017

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya’ya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik eklendi. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen en dikkat çekici özellik ise oyuncuların Aile kurarak oyunu oynaması.

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yapılan dev güncellemeyle birlikte oyuna yeni Aile Sistemi ve izleyici modu eklendiğini açıkladı. Güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuncuların artık bir aile kurarak oyun oynaması,aile üyeleriyle sohbet ederek birlikte görevler tamamlama imkanı olması.

Kendi Aileni Kur, Sohbet Et, Maçları İzle

Paramanya’ya eklenen benzersiz özelliklerden biri de oyuna katılmadan yapılan maçları izleyebilme imkanı olması. Oyuncular izleyici modunda arkadaşlarının maçlarını ve turnuvalarda oynanan maçları da izleyebilecek. Oyuncular aile sisteminde kendi ailesini kendisi yaratarak istediği oyuncuları davet edebiliyor, sohbet edebiliyor, ve haftalık aile sıralamasında yarışabiliyorlar. Ayrıca kurulan ailelerdeki oyuncular, aile içinde rekabet edebildikleri gibi, aile olarak kurulan başka ailelerle de mücadele edebilme özelliğine sahip olacaklar.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.557


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!