Paramanya Sevgililer Günü Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Paramanya Sevgililer Günü Etkinlikleri Poster
Paramanya Sevgililer Günü Etkinlikleri Poster

Sevilen Türçe mobil oyun Paramanya, Sevgililer Günü'ne özel etkinlik ve hediyeler ile oyuncularına sevgi dolu bir hafta geçirme fırsatı sunuyor. Etkinlik ve ödüllerin yanı sıra Sevgililer Günü'ne özel karakterlerin de ekleneceği Paramanya'yı sitemizden indirebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.02.2017

Netmarble’ın Türkiye’deki en sevilen mobil oyunu Paramanya, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinliklerle oyuncularını ödüle doyuracak. Paramanya‘da hem oyuncular hem de dostluk ve sevgi kazanacak.

Sevgililer Günü’ne Özel Karakterler

Paramanya oyununa 7-21 Şubat 2017 tarihleri arasında oyuna girenler, özel görevleri tamamladıklarında Sevgililer Günü’ne özel karakterlerden birini almaya hak kazanacak. 14-17 Şubat tarihlerinde ise herhangi bir elmas paketini arkadaşına gönderen oyuncu, o paketin aynısından kazanacak.

Ayrıca şeker aksesuarlarını toplayan Paramanya oyuncuları özel karakterlerin ikincisini de alıp koleksiyonlarını tamamlayabilecek.

3 Çifte Sürpriz Hediyeler

Paramanya‘nın Sevgililer Günü’ne özel bir etkinliği de sosyal medya kanalları üzerinde düzenlenecek. Paramanya resmi Facebook sayfasında fotoğraflarını paylaşan 3 çifti sürpriz hediyeler bekliyor. Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Google Play Store | App Store

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.461


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!