Perfect World’den Yarıyıl Tatili Hediyesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Perfect World’den Yarıyıl Tatili Hediyesi Poster
Perfect World’den Yarıyıl Tatili Hediyesi Poster

Perfect World, yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte oyun severler için hazırladığı özel promosyonlarını duyurdu. Neverwinter ve Star Trek oyunlarında 3 gün süreyle devam edecek olan indirimlerden faydalanarak yarıyıl tatiline hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.01.2015

Yarıyıl Tatili’ne hızlı giriş için Perfect World Entertainment’ın tatili kutlamak için düzenlediği çok özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Neverwinter ve Star Trek Online oyunlarının tüm paketleri kısa bir süreliğine %50 indirimde!

23.01.2015 — Zorlu geçen yarıyıldan sonra şimdi nefes alma ve oyun oynama zamanı! Karneniz okuldan, karne hediyeniz ise Perfect World Entertainment’tan. Yarıyıl Tatili’ne hızlı giriş için Perfect World Entertainment’ın tatili kutlamak için düzenlediği çok özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Neverwinter ve Star Trek Online oyunlarının tüm paketleri kısa bir süreliğine %50 indirimde! Bu indirim sadece Türkiye için geçerli, ayrıca Perfect World ilk kez tüm paketleri içeren %50 oranında bir indirim yapıyor. Bu indirimdeki en büyük payın Perfect World’ün yakından takip edip dinlediği Türk oyuncu topluluğuna ait olduğunu belirtelim.

Oyuncuların istekleri Perfect World Entertainment için çok önemli. Peki oyuncu ne ister?

Neverwinter‘ın Unutulmuş Diyarlar evrenini oyunun en cool bineklerinden Ağır Dev Örümcek’in sırtında keşfetmeyi mi istiyordunuz? Bir Ejdersoyu savaşçısına bürünmek ve metalik ejderhalar tanrısı Bahamut tarafından kutsanmış eşyalara sahip olmayı mı? Veya Yoldaş: Belial’a sahip olmayı ve Alın Yazısı eşyaları kuşanarak PVP’de tüm rakiplerinizi dize getirmeyi?

Star Trek Online‘da Uzay Yolu evreninin efsanelerinden T’Varo savaş gemisini mi uçurmak istiyorsunuz?

Tüm bu oyuniçi eşyaları, özellikleri ve çok daha fazlasını %50 indirimle alabilirsiniz. Paket İndirimleri şu andan itibaren aktif ve 26 Ocak Pazartesi Türkiye saatiyle 18:00’a kadar geçerli. İndirim Neverwinter ve Star Trek Online oyunlarının tüm paketleri için kullanılabilir.

Paketlerinizi http://www.arcgames.com/tr/games/ adresindeki Arc Games platformundan alabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.562


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!