Peta City Bölüm 2: Revenge Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Peta City Bölüm 2: Revenge Yayında! Poster
Peta City Bölüm 2: Revenge Yayında! Poster

Profesyonel oyuncuların tercihi olan yılın FPS oyunu Peta City de Bölüm 2: Revenge başladı. Toplam 14.000 TL ödüllü aylık Peta Lig'e yaklaşılırken bütün oyuncular daha farklı haritalarda da savaşabilecek, hem de bambaşka silahlarla kill oranını yükseltecek!
Faaliyet Tarihi:
11.02.2014

Profesyonel oyuncuların tercihi olan yılın FPS oyunu Peta City‘de Bölüm 2: Revenge başladı. Toplam 14.000 TL ödüllü aylık Peta Lig’e yaklaşılırken bütün oyuncular daha farklı haritalarda da savaşabilecek, hem de bambaşka silahlarla kill oranını yükseltecek!

Fire S ve Tiger Silahlar Favori

Atış gücü yüksek, mermi kapasitesi hayli fazla ve en önemlisi acıtma oranı maksimuma yükseltilmiş silahlarla şiddetin dozajı tüm kuralları katlediyor, tüm puanları topluyor!
Yeni Bölüm REVENGE başladı ve bakalım profesyonel E-Sports takımları arasında dengeler değişecek mi? Peta Lig’te ilk 16 takım arasına giren her klana direkt olarak 500 TL ödül var. Ayrıca ilk 16 takım arasında düzenlenecek olan müsabakalarda birinci olan klana toplam 3500, ikinci klana 2500, üçüncü klana ise 1500 TL para ödülü var.

Binlerce E-Sporcu Geliyor!

Peta City, açıldığı ilk günden beri FPS severlerin dikkatinden asla kaçmayan bir oyun olmayı başardı. Bu sebepten dolayı da her gün yeni E-Sport takımları Peta City‘e giriş yapıyor. Amaç belli… Çok yakında Canlı Klan Maçları yayınlanacak.

Bunun için aşağıda belirtilen adreslerde yayınlanacak olan takvime ve belirtilen Twitch TV linklerini takipte kalın.Eklenen yeni güncellemeler ile FPS severlere 1 yeni mod ve 4 yeni harita sunan Peta City‘de Silah Tüccarı eklentisi ile Dükkanda yer almayan silahları satın alam şansını yakalayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.008


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı