Peta City Kapalı Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Peta City Kapalı Beta Başlıyor! Poster
Peta City Kapalı Beta Başlıyor! Poster

Türkçe MMOFPS oyunu Peta City kapalı beta testlerine başlıyor! Rise Game tarafından Türkiye'ye getirilen Peta City başarılı alfa test sürecinin ardından 3 farklı karakteri, aksiyon dolu oyun modları ve çeşitli büyüklükteki haritalarıyla oyun severler ile buluşuyor. Peta City kapalı beta anahtarlarını sitemizden alabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.01.2014

Ücretsiz ve %100 Türkçe olan yılın FPS oyunu Peta City, alfa testlerini tamamladı. Tam 20 profesyonel E-Sport topluluğu ve her yaştan oyuncunun yoğun katılımıyla gerçekleştirilen alfa test sürecine ilgi oldukça büyük oldu! Şimdi sıra Ocak’ın 24’ünde başlayacak olan Kapalı Beta’da…

Klanlar yerlerini aldı, Kapalı Beta 24 Ocak’ta başlıyor. Alfa teste katılan deneyimli oyuncular tarafından saptanan noktalar da oyuna dahil edildi. Geriye yapılması gereken yalnızca ayın 24’ünün gelmesini beklemek. Ayrıca oyuncularla yapılan birebir diyalog neticesinde Peta City‘nin herkese hitap eden bir oyun olduğu tekrar kanıtlandı. Bu sebepten dolayı, Peta City‘nin Türkiye’deki yayımcı firması Rise Game, bir an önce harekete geçti: Turnuvaların & Etkinliklerin takvimi şimdiden oluşturuldu.

20 E-Sport Takımı / 986 Oyuncu / 14871 Maç / 1660 HeadShot / 4 GodLike

Yetenek esaslarına dayanan oyun mantığında gerçekçi günümüz silahlarının yanı sıra ilk kurşunu savuşturan ekstra özellikli kasklar ve zırhlar da yer alıyor. İşte bu kısım vurgulanmalı; çünkü yetenekli-yeteneksiz oyuncu arasında fark böylelikle ortaya çıkıyor. Peta City‘nin hareketli temposunu da gayet beğenen profesyonel oyuncular, Peta City‘nin, “Bomba Kurma, Team Deathmatch, Yaratık, Görev Oyunu, Bayrak Kaçırma” gibi modlarını oldukça beğendiler.

Peta City‘de 3 Sınıf: Komando, Keskin Nişancı, Akıncı

Komando: “Shift” tuşuna basınca rakiplerinden ve kurşunlardan sıyrılabiliyor. Ağır makineli silahlar uzmanlık alanına giriyor.
Keskin Nişancı: “V” tuşuna basıldığında görünmez olan bu sınıf, yeteneklerini, dürbünlü/uzak menzilli silahlarla sergiliyor.
Akıncı: “B” tuşuna basıldığında ileriye doğru uzunca sıçrayan sınıf, yakın temas için oldukça etkili!
NOT: Her 3 sınıfta yer alan bütün karakterler, duvarlara basıp daha yükseğe zıplayabiliyor. Ayrıca sınıf seçimini hem haritaya başlamadan önce, hem de oyun içerisinde öldükten sonra gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bayan oyunculara özel modeller & silahlar

Peta City‘de bayan oyuncuları yakından ilgilendiren ilgi çekici muhteşem tasarımlı silahlar ve fonksiyonel zırhlar da yer alıyor. Rise Game yetkilileri “Bayan” deyip geçilmemesi konusunda uyarıyorlar; çünkü testlere katılan bayan oyuncuların, en az erkek oyuncular kadar başarı sağladıklarının altını özenle çiziyorlar: “Özelikle de bir bayan oyuncunun eline dürbünlü tüfek verdiğinizde neler yapabileceği inanılır gibi değil!”

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.594


Yorumlar

6 yorum yapıldı
 • strongjoker says:

  rus versiyonu iyi amma turkler cok yok orada ben rusca biliyom arkadas edindim bile amma onlarla olmuyo oyun hic yenilenmiyor ki rus versionda bana tailland versionu link ata bilirmisin oyun kayit skype hattim |T|K|O|F|T|H|

 • strongjoker says:

  oyun kayit peki kardes bir daha acilmamak suresine diyon kapatildi peki o zaman su oyun diyer oyunlar gibbi yenilliyerek yeniden ismin deyiserek markete getire bilirmiyiz?

 • strongjoker says:

  oyunkayit abi simdi peta cty beta city repluse ismli oyun olucakmi

  • oyunkayit says:

   Merhaba strongjoker,

   Bu haber Peta City açılmadan önce yayınladığımız bir haber. Maalesef Peta City yayına başladıktan bir süre sonra sunucularını bir daha açılmamak üzere kapattı.

 • erkan says:

  Repulsun çakması…