Peta City Türkiye’ye Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Peta City Türkiye'ye Geliyor! Poster
Peta City Türkiye'ye Geliyor! Poster

Rise Game'in Türkiye'ye getirdiği MMOFPS oyunu Peta City çok yakında kapalı beta testlerine başlıyor. Gerek klasik savaş vizyonu gerekse de farklı yenilikleriyle oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan Peta City hakkındaki detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
24.01.2014

Kurşunlardan kaç, duvardan sıçra, nişan al, görünmez ol, rakibin üzerine sıçra: Peta City başlıyor!

Yapımını Galaxy Gate firmasının gerçekleştirdiği FPS oyun Peta City, Türkiye’de Rise Game tarafından FPS severlerle buluşturuluyor. Kıran kırana takım savaşlarının yaşacanacağı oyunda klasik silahların yanı sıra, hayli ilginç ve etkili silahlar; bomba kurma, yaratık, sabotaj ve bayrak kaçırma gibi oyuncuların dikkatinden asla kaçmayacak birçok oyun modu yer alıyor. Ayrıca süpriz yenilik olarak da; oyun karaktelerinin kurşunlardan kaçma, görünmez olma ve rakibin üzerine sıçrama gibi ekstra özellikleri bulunuyor.

Ocak’ın son haftası kapalı beta sürecine girecek olan Peta City, 3 Ocak’ta “Alfa Testleri”ne başlıyor. Gerek klasik savaş vizyonu gerekse de enteresan yenilikleriyle oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan MMOFPS türü oyun Peta City‘de rütbe sistemine bağlı olarak oyuncular yeni yeni silahlar edinebilecek, farklı skin ve model seçeneklerinden yararlanarak daimi olarak güncellenen içerikten yeterince faydalanabilecek. Alışılmış FPS mantığı Peta City‘nin bünyesinde fazlasıyla yer alırken elbette ki yenilikler de olacak.

“Yıllardır aranılan oyun Peta City”

Konuyla ilgili olarak Rise Game İş Geliştirme Müdürü Bülent Demirkaya, “Plan ve program bizim için çok önemli, günlük etkinliklerin yanı sıra haftalık ve aylık etkinlikler de oyuncuları bekliyor…” dedi. Ayırca Demirkaya şu sıralar testlerin bittiğini ve oyunun test aşamasında profesyonel oyuncularla iş birliği içerisinde çalıştıklarını söyledi: “Peta City‘nin haftalarca süren test aşamasında profesyonel ve deneyimli oyuncularla çalışmak bizim için de zevkti. Alanında birçok turvudan başarıyla dönmüş test ekibi Peta City‘nin yıllardır aranılan oyun olduğunu söyleyince kaliteli bir işin altına imza attığımızı bir kez daha anladık.

Komando / Keskin Nişancı / Akıncı

Fütüristik silahlar ya da klasik silahlar veya bilinen takımınla savaş, bomba kur-koru ya da imha et modları… Peta City‘nin bünyesinde kullanıcılara hitap eden her yenilik yer alıyor. Oyun karakterlerine getirilen ekstra özellikler de hayli kullanışlı! Komando hızlı hareket özelliğine sahip; Keskin Nişancı görünmez olabiliyor; Akıncı ise rakibin üzerine sıçrayabiliyor. Tüm oyun karakterleri de duvara basıp sıçrayabiliyor. Farklı stratejiler de oyuncuların yaratıcılığına yönelik olarak değişiyor. Neticede “Kendi için Savaş, Takımınla Öl!”
Peta City hakkında güncel bilgi sahibi olmak istiyorsanız, site adresi ve sosyal ağ hesapları;

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 14.650


Yorumlar

10 yorum yapıldı