Phantomers 3.Klan Turnuvası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers 3.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster
Phantomers 3.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster

Türkçe MMOFPS oyunu Phantomers'ın klan turnuvaları tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayında düzenlenen 2.klan turnuvasının ardından, düzenleyeceğini duyurduğu 3.klan turnuvası ile 2016'ya hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Turnuva kayıt bilgilerini ve diğer detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
12.01.2016

Ülkemizde NTT Game tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Phantomers‘da turnuva haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. İkincisi geçtiğimiz Aralık ayında düzenlenen ve ModZ ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan turnuvanın ardından NTT Game ekibi yarı final ve final aşamaları offline olarak gerçekleşecek 3. Klan Turnuvasının kayıtlarını almaya başladı. Turnuvanın ödül havuzu ise tam 5.000 TL!

10 Ocak 2016 tarihine kadar kayıtları devam edecek olan yeni yılın ilk Phantomers Klan Turnuvasının online mücadeleleri 12 – 17 Ocak, offline mücadeleleri ise 23 – 24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Turnuvanın offline mücadeleleri gençler tarafından oldukça rağbet görmesi beklenen ve İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Sömestr Fest 2016 organizasyonunda yapılacak. Oyun severler hem Phantomers 3. Klan Turnuvasının heyecanına ortak olacak hem de Athena, Duman ve Cem Adrian gibi sanatçıların konserleri ile coşacaklar.

3. Phantomers klan turnuvası hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.544


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı