Phantomers 4.Klan Turnuvası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers 4.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster
Phantomers 4.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster

NTTGame'in sevilen MMOFPS oyunu Phantomers'ın klan turnuvaları tüm hızıyla devam ediyor. 10 Ocak tarihinde sona eren 3.klan turnuvasının hemen ardından yine Ocak ayında düzenleyeceğini duyurduğu 4.klan turnuvası ile ödül dağıtmaya devam ediyor. Turnuva kayıt bilgilerini ve diğer detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
26.01.2016

Türkiye yayın hakları NTT Game’e ait olan yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers‘ta turnuvalar tüm hızıyla devam ediyor. 3.Klan Turnuvasının kayıtlarını 10 Ocak tarihi itibarıyla sonlandıran Phantomers ekibi GameSatış sponsorluğunda yine online ve offline olmak üzere 2 aşamadan oluşan 4. Phantomers Klan Turnuvasının kayıtlarını almaya başladı. Turnuvanın ödül havuzu ise tam 5.000 TL.

24 Ocak 2016 tarihinde başvuruları sona erecek olan 4.Phantomers Klan Turnuvası’nda online mücadeleler 26 Ocak’ta başlayacak. Turnuvanın yarı final ve final aşamaları ise offline olarak 4-7 Şubat 2016 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’ndeki Gaming İstanbul organizasyonunda gerçekleştirilecek.

Turnuvanın online aşamasındaki mücadeleler BO1, offline aşamasındaki mücadeleler ise BO3 formatında gerçekleştirilecek. Ayrıca turnuva mücadeleleri NTT Game twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

4.Phantomers Klan Turnuvasına takımları ile başvurmak isteyen klanlar buraya tıklayarak turnuva hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Gördüğümüz kadarıyla Phantomers ekibi düzenlediği ve düzenlemeyi planladığı turnuvalar ile oyunseverlerin dikkatini şimdiden çekmiş durumda. Bundan sonraki süreci biz de heyecanla takip ediyor olacağız.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.756


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı