Phantomers FGT Başvuruları Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
27.04.2015

Türkiye’nin fenomen oyunu Knight Online ve Kingdom Online’ın yayıncılığını üstlenen NTT Game’in 3. oyunu olan ve MMOFPS türündeki Phantomers kapılarını 500 şanslı oyuncuya açıyor. Oyunun yöneticileri ile birlikte Phantomers‘ı test edecek olan oyuncular, Phantomers‘ı ilk deneyen oyuncularımızdan olacak ve oyunda buldukları hataları, oyun hakkındaki önerilerini doğrudan yöneticilere iletme fırsatı bulabilecekler.

27 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında her gün 14:00 – 22:00 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Phantomers Fokus Grup testlerine katılmak isteyen oyuncular Phantomers resmi forumunda açılan başlık üzerinden başvuru yapabilirler. Yapılan başvuru değerlendirmeleri sonucunda seçilen oyuncular yine forum sayfası üzerinden duyurulacak ve seçilen oyuncuların kendilerine kurulum dosyası indirme linki ve FGT katılım kodunu içeren bir özel mesaj gönderilecektir.

Ayrıca FGT’ye katılan ve aktif bir şekilde katkı sağlayan oyunculara 3 Mayıs Pazar Günü GameEkstra’da gerçekleştirilecek olan ve deneyimli e-sporcuların da katılacağı etkinliğe davetiye alma hakkı kazanacaklar.

Phantomers Fokus Grup testi hakkında daha fazla bilgi almak ve testlere katılım için başvuru yapmak isteyen herkes aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirler.

Phantomers Fokus Grup Testine Kayıt Ol

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.000


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!